ıphone 4 32 gb TELEFON ÇEŞİTLERİ VE BİNLERCE TELEFON ÇEŞİTLERİ UCUZ FİYATA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozguniletisim

Üye
    Konu Sahibi
ıphone 4 32 gb TELEFON ÇEŞİTLERİ VE BİNLERCE TELEFON ÇEŞİTLERİ UCUZ FİYATA
ÖZGÜN İLETİŞİMDEN SİZLERE ÖZEL (ÇOK DİKATLİCE OKUYUN LÜTFEN)

TURKIYEDE SINIRLI SAYIDA OLAN CIHAZI BIZ SIZLER ICIN GETIRTIK

PİYASA FİYATININ ÇOK ALTINDA

FARKIMIZ FİYATIMIZ- FARKIMIZ GARANTİMİZ

KISA BİR ARADAN SONRA TEKRAR ÖZGÜN İLETİŞİM SİZLERİN HİZMETİNİZDE.YURTDIŞINDAN ORJİNAL TELEFON GETİRTİP SİZLERİN HİZMETİNE SUNMAKTAYIZ.TELEFONLARIMZ SÜRİYE-İRAN-IRAK ÜLKELERİNDEN GELMEDİR.YASAL OLARAK HİÇ BİR SORUNU OLMAYIP TÜM TELEFONLARIN YASAL YÖNDEN GETİRİLDİĞİNE DAİR FATURALARI MEVCUT SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİZE SUNMAKTAYIZ.

6YILLIK İŞ TECRÜBESİYLE HİZMETİNİZDEYİZ

TELEFONLARIMIZ
%100 TÜRKÇE MENÜ
%100 HATASIZ TÜRKÇE İKON
%KAYITLI VE TÜM OPERATORLERE AÇIK KAYITLI HATLAR
HİÇ BİR İŞLEM YAPMADAN DİREK HATLARINIZI TAKIP KULANMAYA BAŞLAYABİLRSİNİZ
VE YÜZDE YÜZ ORJİNAL ALTINI ÇİZEREK BELİRTMEK İSTİYORUM ÜRÜNLER ORJİNL OLUP TAKLİP YOLUYLA ÜRETİLMEMİŞTİR.ÇİN MALI DEĞİLDİR.

ÜRÜN AÇILMAMIŞ JELATİNLİ KAPALI KUTUDA TESLİM EDİLECEKTİR, 1 YIL
ULUSLARARASI GARANTİSİ VARDIR.

FİYATLARIMIZIN TÜRKİYE FİYATLARININ ÇOK ALTINDA OLMASININ SEBEBİ YURTDISINDAN TOPLU ALIM YAPTIĞIMIZDANDIR.

DUSUK FİYATA SATILAN URUNLERİN ARKSINDA ORJİNALİNDE OLMAYAN YAPISTIRRMALI VE SONRADAN CIKMAYAN WİFİ YAZISI VEYA DİGER MODELLERİNDE TV PHONE GİBİ SACMA SAPAN YAZILAR VARDIR.YANİ GORENLER O YAZIDAN CAKMA OLDUGUNU ANLIYACAKTIR.BİZİM URUNUMUZDE ASLA BOYLE BİR SEY YOKTUR ORJİNALİNDE ARKA KAPAK NASILSA AYNEN OYLEDİR.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

AYRICA SATIŞ PRENSİBİMİZ SAT-KURTUL-ORTADAN KAYBOL DEĞİLDİR.BİZ DEVAMLI BURADAYIZ.SATIŞ SONRASI DA HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ..AMACIMIZ SAT KURTUL OLSAYDI BİZ KENDİMİZE ZARAR ETMİŞ OLURUZ.AMACIMIZ MİLETİMİZE HALKIMIZA KALİTELİ SAĞLAM HİZMET SUNMAKTIR.SAĞLAM OLDUKMU REFERANSIMIZ YÜKSELİR VE BU BİZİM İÇİN BÜYÜK PATLAMADIR.KİM NE EDİYORSA KENDİSİNE EDİYORDUR

%100 GÜVENİRLİĞİM EN BÜYÜK REFERANSIMDIR

SATIŞINI EN ÇOK GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TELEFONLARIN MODELİ VE FİYAT LİSTESİ

A ) iPhone 4 32 GB : 999 YTL

B ) iPhone 4 16 GB : 799 YTL

C ) iPhone 3G S 32 GB : 650YTL

D ) iPhone 3G S 16 GB : 550 YTL

E ) iPhone 3G S 8 GB : 450 YTL

F ) iPhone 2G 16GB : 299 YTL

G ) samsung 8500 wawe : 550 ytl

H ) samsung i 900 galaxy : 650 ytl

J ) nokia x6 16 GB : 399 YTL

K ) nokia 5800 xpres music 8gb : 299 ytl

l ) nokia n97 32 gb :399 ytl

m ) nokia n86 8mp : 399ytl

n ) sony ericson Xperia X10 : 499ytl

o ) samsung i8000 Omnia II 16G : 399ytl

p ) nokia e 72 : 499ytl

r ) lg km900 : 350ytl

s ) BlackBerry 9800 torch : 750ytl

t ) BlackBerry 9700 : 499ytl

SATIŞ REKORU KIRDIĞIMIZ TELEFONLAR YUKARDA LİSTELENMİŞTİR.LÜTFEN İSTEDİĞİNİZ TELEFON MARKASINI VE FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN BİZE MEAİL ATMANIZ YETERLİ

SATIŞ KURALARIMIZ

1_Sürat kargo ile dosya türü paketlerin kargo bedeli 5.5 tl tutmaktadır.farklı kargo seçme durumunda kargo bedeli değişebilir.

2_Kargo takip numaraları sisteme 20.00 den sonra girilmekte olup bu numaralar ile paketinizi Sürat Kargonun sitesinden takip edebilirsiniz.

3_Adres bilgilerinde mutlaka mahalle,cadde,sokak ismi yer alsın.Bu ayrıntılar paketin size daha hızlı teslimatını sağlar.

4_Ürün tesliminde üründe kırık yada gözle görülür bir hasar varsa görevliye zabıt tutturunuz.Aksi durumda sorumluluk kabul edilmeyecektir.

5_Her ne sebeple olursa olsun,ürün iadelerinde kargo ücreti tarafınıza aittir.

6_Ürünler bir aksilik olmaz ise 2 saat içinde kargoya verilmektedir.tabi elimizde ürün mevcutsa

7_Çalıştığımız bankalar sadece yapı kredi bankasıdır..

8_Lütfen pazarlık teklifinde bulunmayınız fiyatlarımız sabitir.2 adet ve üzeri alana indirim uygulanır

9_ Telefon faturası isteyen kişilerin adına kesilir.

10_ Ürünüler aksesuarlı gönderilmektedir.örnek :( hafıza kartı-kulaklık-deri kılıkf-orjinal kutusu belgeleri-şarj aleti-kulanma klavuzu vesayri )....

11_Ürünülerimizi kargoya vermeden önce tek tek kontrol edip özenle paketleyip gönderiyoruz.(hediyelik paket şeklinde hazırlanır)

BAZI SORULARINIZA CEVAPLAR

SORU 1:ÜRÜNÜ BUGÜN ALIRSAK HEMEN YOLLARMISINIZ

CEVAP1:ALMAK İSTEDİĞİNİZ YADA ALDIĞINIZ ÜRÜN EGER AKŞAM SAAT 16:00'dan ÖNCESi İSE 2 SAAT İÇİNDE KARGOLANIR.AKŞAM SAAT 16:00'dan SONRA ALINAN ÜRÜNLER ERTESİ GÜN SAATİ 09:00 DA KARGOLANIR.
CUMARTESİ GÜNLERİ 15:00 KADAR ALDİĞİNİZ YADA ALACAĞİNİZ ÜRÜN KARGOLANIR.
PAZAR GÜNLERİ KARGO ŞİRKETLERİ ÇALİŞMAMAKTADIR, KARGOLAMA YAPAMİYORUZ..

SORU 2:ÜRÜNLERİN İMEİ NUMARALARI KAYITLIMIDIR
CEVAP2:BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİN İMEİ NUMARALARI KAYITLIDIR ,KAYITTAN DÜŞME SORUNU YOKTUR

SORU 3:ADRESİNİZİ VERİRSENİZ GELİP ÜRÜNÜ ELDEN ALMAK İSTERİZ ,YADA KAPIDA ÖDEME SİSTEMİNİZ VARMI
CEVAP3 : ELDEN ALMANIN TEK YOLU TOPLU ALIMLAR İÇİN GEÇERLİ TOPLU ALIMLARDA 5 ADET VE ÜZERİ.SABİT BİR YERİMİZ BULUNMAMAKTA GENELDE GEZİCİYİZ..KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ MEVCUT DEĞİL SİPARİŞ ÜZERİNE GETİRDİĞİMİZ İÇİN ÖYLE BİR SİSTEMİMİZ YOK

SORU4:PEKİ ÜRÜNÜ ALDIKTAN SONRA SİZE NASIL ULAŞACAĞİZ ADRESİNİZ YOK TELEFON NUMARANIZ YOK V.S
CEVAP4:GARANTİ BELGEMİZDE KARGO ADRESİMİZ VE İLETİŞİM BİLGİMİZ VARDIR

SORU 5:BU ÜRÜN FATURALI GARANTİLİMİDİR ,ALDIKTAN SONRA ELİMİZDE PATLAMASIN V.S SORUNUZA CEVAP
CEVAP 5:ALDIĞINIZ ÜRÜN FATURALIDIR FATURADA KAŞEMİZ İMZAMIZ VE BİLGİLERİMİZ MEVCUT HERŞEY ORTADA RESMİ OLARAK

CEVAP 6:SATİŞİNİ YAPTİĞİMİZ BÜTÜN ÜRÜNLER KALİTELİDİR ,KALİTESİZ BİR ÜRÜN SATMİYORUZ ÇÜNKÜ KALİTESİZ ÜRÜN
SATTİĞİMİZ ZAMAN ZARAR EDEN VE MÜŞTERİ KAYBEDEN BİZ OLURUZ BUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ , BUNDAN DOLAYI SİZE ANCAK ŞU ŞEKİLDE YARDIMCI OLABİLİRİZ , TERCİH ETMEK İSTEDİĞİNİZ İKİ MODEL SÖYLERSİNİZ VE ARADİĞİNİZ ÖZELLİKLERİ SÖYLERSİNİZBİZ SİZE SADECE TAVSİYEDE BULUNABİLİRİZ.

SORU 7:AYNI ÜRÜNLERİNİZ NEDEN FARKLI FİYATA SATİŞA SUNMUŞSUNUZ?
CEVAP 7:ÜRÜLERİMİZİN FİYATI HER HAFTA DEĞİŞMEKTEDİR 1VE 50 YTL ARASINDA DEĞİŞMELER OLABİLMEKTEDİR.İKİNCİ SEBEBİ ARADA KAPMANYA YAPTIĞIMIZDAN DOLAYIDA FİYATLARDA OYNAMA OLABİLİYOR

SORU 8 : NEDEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ SAYFADA YAZMIYOR?
CEVAP 8 : İLETİŞİM TELEFON NO VESAYRİ BİLGİLERİ VERİLDİĞİNDE TELEFONLARIMIZ KİLİTLENMEKTEDİR.VE BU SİZİN İŞİNİZİ GECİKTİRMEKTEDİR.SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN MEAİL ADRESİMİZİ BIRAKIYORUZ ORDAN YAZILAN MESAJLAR EN GEÇ BİR SAAT İÇERİSİNDE CEVAPLANMAKTADIR

SORU 9 : ÜRÜNÜ NASIL ALABİLİRİM?
CEVAP 9 : HAVALE-EFT ÖDEMELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİİRME DURUMUNDA TARAFIMIZA ÖDEME MAKBUZUNU GÖNDERME DURUMUNDA SİZİNLE İLETİŞİM KURULUP SİZDEN GEREKEN BİLGİLERİ SAĞLADIKTAN SONRA ÜRÜNÜ DİLEĞİNİZ ADRESE AYAĞINIZA GETİRTİYORUZ

SORU10 : SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİZ?
CEVAP10 :ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ BUDUR.BU LAFLARI SOYLEYEN ÇOK SATICI ÇIKAR AMA GEREĞİNİ UYGULAYANLAR GERÇEKTEN ÇOK AZDIR.BİZİM BURDA AMACIMZ MADİDEN ÇOK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLUP ÜN YAPMAKTIR.KESİNLİKLE İŞİN MADİYATI 2 PLANDADIR.

ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUNUZ

* BÜTÜN SORULARINIZA EN GEÇ 6 SAAT İÇİNDE CEVAP VERİLECEKTİR ANCAK BİR SORUYU DEFALARCA YADA BİR ÖNCEKİ SORUNUZA CEVAP ALMADAN BAŞKA SORU SORAN ÜYELERİMİZİN SORULARI SİLİNMEKTEDİR VEOKUNMAMAKTADİR.

* İLAN İÇERİĞİNDE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERİN HEPSİ DOĞRUDUR ,NE YAZILMİŞSA DOĞRUDUR örnek:5,0MP KAMERALI BİR TELEFONUN İLAN İÇERİĞİNDE 5,0MP OLDUĞU YAZMAKTADIR BUNA RAGMEN TEKRARDAN BİZE SORDUĞUNUZ ZAMAN BUNA CEVAP VERMEMEKTEYİZ.

* ÇÜNKÜ ZATEN İLAN İÇERİĞİNE YAZMİŞİZ OLMAYAN BİR ÖZELLİĞİ ORAYA YAZMANIN BİR ANLAMİ YOK.
İLANLARIMIZDA YAZILI OLANLARI SORAN ÜYELERİMİZE ASLA CEVAP VERMİYORUZ .
BUNUN NEDENİ İSE İNANIN ÇOK SAYIDA MESAJ GELMEKTEDİR,ORADA YAZMAMIZA RAGMEN EGER SORULUYORSA BU BİZE İŞ KAYBI DEMEKTİR ,VE HİZMET KALİTEMİZİ DÜŞÜRÜR.
SONUC İTİBARİ İLE BUNU SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AÇISINDAN YAPIYORUZ.

İADE ÜRÜNLERDE HER ZAMAN KARGO ÜCRETLERİ ALICILARA YANİ SİZE AİTTİR..
HERHANGİ BİR SORUNDA YADA SORUNUNUZDA LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ

UMARIZ YETERİNCE BİLGİ VEREBİLMİŞİZDİR LÜTFEN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MEAİL ADRESİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ BİZE MESAJINIZ 1SAAT İÇERİSİNDE CEVAPLANACAKTIR.

serserim1905

serserim1905

Üye
eger belirttiginiz şartlar altında yasal bi şekilde orjinal cihazları satıyorsanız bu fiyata helal olsun derim sayenizde insanlar kazıklanmaktan kurtulur türkiyede telefonlar çok pahalı hayırlı satışlar

erjan1

Üye
kapıda odeme sıstemı olmadan yada get olmadan kımse bu rıske gırmez ! parayı yolladıgımız zaman urunu alcagımız ne malum ? urun geldı dıyelm gormeden alıyoruz orjınal olup olmadıgını bılemıyoruz sadece buraya yazılanlara gore alıyoruz ya oyle degılse ? tum bu soruların onune gecebılmek ıcın get veya kapıda odeme şart !

oceanbeachclub

Üye
get sistemi varsa hemen alirim iphone 4 16 gb

emreilhans

emreilhans

Üye
sanki kayboldular :D gelin gelin müşteri vaar :D

serserim1905

serserim1905

Üye
arkadaşlar ben e-mail attım biraz görüştüm şahıslarla telefonlar fiyat olarak gayet uygun kapıda ödeme ve ya get sistemi açmıyolar satış sırasında gerekli iletişim bilsini size veririz dediler artık takdir sizlerin şahsen ben ve bi kaç arkdaşım fiyat konusunda mest olduk :D ama işte aması var siz anladınız

erjan1

Üye
arkadaşlar ben e-mail attım biraz görüştüm şahıslarla telefonlar fiyat olarak gayet uygun kapıda ödeme ve ya get sistemi açmıyolar satış sırasında gerekli iletişim bilsini size veririz dediler artık takdir sizlerin şahsen ben ve bi kaç arkdaşım fiyat konusunda mest olduk :D ama işte aması var siz anladınız

aması var kesınlıkle katılıyorum :)

wolleskaan

Üye
get açmadan filan bu işe akıllı adam girmez

serserim1905

serserim1905

Üye
gelip ilgilenen yok konuyla adamlar ya satış yapmaktan ya da kaçakçılıktan kafayı kaldıracak vakit bulamıyolar müşteri memnuniyeti vs zırvalamşlar madem o kadar müşteriyi düşünüyorsunuz o zaman güvence gösterin korkmayın polis degiliz :D get yada kapıda ödeme verin o kadar cihazlar orjinal ve yasalsa o zman görürüz sizin delikanlılıgınızı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
saçmalık..

kuweyt

Üye
düzenbaz bunlar usata silin konuyu lütfen kimsenin başı yanmadan

35serhat

Üye
ne kadar aptalsınız ki insanlar zannedip kandırabilmeyi düşündüğünüz için.madem müşteri memnunuyeti ön planda sizin için tamam senden ürün alıcam ama önce sen bana göndereceksin sonra ben sana göndericem parayı.bakalım ne kadar müşteri memnuniyetini benimsemişsiniz görelim

algorist2

Üye
vanda şubeniz veya gezici bi arkadaşınız varsa buraya telefon veya email adresi bıraksın ben fatura vb. kagıtları gördükden sonra almayı düşünebilirim... cevabınızı beklyrm

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
ne kadar aptalsınız ki insanlar zannedip kandırabilmeyi düşündüğünüz için.madem müşteri memnunuyeti ön planda sizin için tamam senden ürün alıcam ama önce sen bana göndereceksin sonra ben sana göndericem parayı.bakalım ne kadar müşteri memnuniyetini benimsemişsiniz görelim

Aynen

fox-03-34

Üye
Konular: 1​
Aldığı Teşekkür: 0​
Telefon: samsung​
Gsm: Turkcell

???????????????????????????

serserim1905

serserim1905

Üye
yaş 19 ama uyanık sanıyo kendini üstelik adanada olanlarada elden teslim yapmıyolarmış illa parayı yatıracan kargoya verecekler peh memnuniyete bak sen :kop:

eldargin

eldargin

Üye
Moderetor arkadaşlar Konu silinsinde forumda yeni saf bi arkadaşın canını yakmasın bu şerefsizler.Mesaj at cvp vermezler hesap numarası iste hemen cevap verirler.Boyle uyanıklara pirim yaptırmayın arkadaşlar.Canım çok yandı böle ahlaksıozlar yüzünden başkalarının yanmasın......

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
İlanın sahibi ilanın takibini yapmadığı için kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt