Yardım İPhone 3GS Kurulum ekranı nı atlama

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
İPhone 3GS Kurulum ekranı nı atlama
nasıl olacak hattı gevey siz 4 e takdım gömüldü içine şimdi 3GS yide sıfırlicam ama sim isticek yine ios uda 6 zaten

Arkadaşlar konuşmayı yeni söküyor fazla üstüne gitmeyin

Sanırım şöyle diyor hattı iPhone 4 e taktim içinde kaldı iPhone 3GS ide sifirlayinca hat isteyecek nasıl yapacam diye soruyor...
Anladığın Sorun Hakkında Yardımcı Oluver Bari Hocam. Biz Anlamadık da

Tepkiler: ghstr ve seco_can_can

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
ayfon 3 gs yi sıfırlicam ve 3gs nin kurulum ekranını nasıl atlarım ayfon 4 e takdım hattı gevey kullanmadan ve gevey kullanmadığım içinde içine göçdü içini açmadan çıkaramayacağım için yardım istiyorum ios uda 6 zaten bunun neresini anlamadığınızı merak ediyorum
ayrıca elimde ayfon 3 ün geveyine girecek başka hat da yok.
Umarım bu sefer anlaşılmışdır

atlayamazsın yok mu hiç arkadaşlarının hiç birinde buna uyacak hat söyle çocuğa 2 dk versin kurulum ekranını geç sonra geri verirsin

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
atlayamazsın yok mu hiç arkadaşlarının hiç birinde buna uyacak hat söyle çocuğa 2 dk versin kurulum ekranını geç sonra geri verirsin
arkadaş larım başka semtlerde sınıfımdakiler zaten teknoloji özürlü virüs mü bulaştırıcan derler o derece forum da görmüşdüm yahu biri ben yardım ederim diyordu kurulum ekranı nı geçmene ama hangi konuda hangi post hatırlamıyorum

Tepkiler: ghstr
babanda annende filan da mı yok eski model bir tel 3gs galiba tam sim kullanıyordu

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
babanda annende filan da mı yok eski model bir tel 3gs galiba tam sim kullanıyordu
yahu yok diyorum ya
şu sim çerçevesinden vardı dükkanda biryere koyduydum da unuttum hafta sonu bakarım anca da ozamana kadar beklemek istemiyorum hem öğrenmişde olurum belli mi olur lazım olur bi gün belki

ben yine kaçırdım ipin ucunu yetişemiyorum hızınıza

Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
ben yine kaçırdım ipin ucunu yetişemiyorum hızınıza
uyuz oldum zaten sana çık git konudan
not: 1saat 31 dkk oldukdan sonra çökdü ve tekrar deniyorum bi saat 3 dkk oldu akşama kadar sürer bu