Iphone 3Gs 8gb (1 Ay kuLLanıLdı) Takas BLackberry 9700 Bold

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
by_psycho

by_psycho

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 3Gs 8gb (1 Ay kuLLanıLdı) Takas BLackberry 9700 Bold
eet arkadaşLar başLıktada beLirttiğim gibi Iphone 3Gs 8gb cihazımı Sıfır veya aynı düzeyde çok çok temiz bir BLackberry 9700 BoLd iLe takas etmek istiyorum.. teLefon Türkiyeden aLınmıştır beLirtiLen tarihte ve 2 yıL garantiLi oLarak..

Iphone teLefonum 14.08.2010 fatura kesim tarihi oLmakLa beraber 2 ayLık geçmişi var ama 2 aydır kuLLanıLmıyor 1 ay faLan oLdu JaiLbreak işLemi için teLefona kartımı taktım ve oyunLarı uyguLamaLarı yükLedikten sonra bi daha çıkartmadım sırf oyun ve uyguLamaLar içn 1 aydır ara ara kuLLanıyorum.. JaiLbreak yapıLmış oyunLar ve uyguLamaLar yükLü haLde vereceğim.. Tarafıma hediye oLarak o tarihte aLınmış oLup fatura kesim tarihinden itibaren 10 taksitLe 1290TL'ye aLındı ve ödeniyor.. sevmediğimden kuLLanmadım ve en sonunda Blackberry iLe takas etmeye karar verdim..
SürekLi kıLıfında kuLLandığım için çiziksizdir beLki çok çok küçük kıLcaL çizikLer oLmuş oLabiLir 1 ayda zaten daha ötesi oLamaz ve ekranda da çizik yoktur jeLatini haLen üstünde!:)
sıfır ayarındadır hiç bir probLemi yada yazıLımsaL sorun yoktur! cihaz versiyonu 4.1 dir ki bu versiyonun JaiLbreak oLayı henüz yeni çıktı ve her teLefona uymuyor buna uydu ve kendim yaptım..

Blackberry 9700 BoLd iLe takas etmeyi istememin sebebi dokunmatik oLayına oLdum oLası sıcak oLamıyorum ve önceki teLefonumda Nokia E71 di Qwerty kLavye oLayına aLışığım ve hastasıyım ki Blackberry de hoşuma gidiyor..
Blackberry 9700 BoLd iLe takas düşünüyorum ama iyi bir tekLif geLirse nakitte satabiLirim..
aLacağım BLackberry boLd 9700 cihazında uyguLama oyun faLan vs. şeyLerin içinde oLması simLock faLan türü sorunLarı çıkartmaması tercih sebebidir ve Lütfen sıfır veya sıfır ayarında benimki gibi temiz bir cihaz oLsun yoksa işime yaramaz 1 yıLLık bi teLefon..

Daha fazLa teLefonun özeLLikLerinden bahsetmeme gerek yok zaten biLinen muhteşemLikte bir cihaz ve özeLLikLeride açıkça ortada her yerde yazıyor..

Iphone 3Gs 8gb cihazımın DetayLı resimLerini aşağıya koyuyorum inceLeyebiLirsiniz kutu içeriği kagıtLarı faLan herşeyi tamdır aLındıgı günden itibaren bir tek şarj aLeti ve teLefonun kendisi kuLLanıLdı :)

Lütfen mantık dışı saçma tekLifLer yapacak oLanLar ekLemesin ugraştırıp zamanımı aLmasınLar!
Blackberry 9700 BoLd harici başka bi cihazLa takas düşünmüyorum bu son çıkan 9800 sürgüLü hariç yada nakit oLabiLir.. istanbuLda oturuyorum ona göre biLginiz oLsun..

iLetişim için.. Msn: [email protected]
yada sitede başLığıma msj bırakabiLirsiniz yada pm atın..

Cihaz ResimLeri:
Not -->> resimLer bizzat kendi amatör foto. makinamLa bu sabah çekiLdi ve teLefona aittir..

Eğer istenirse MİLİ Marka 120TL değerindeki Şarjın 1 kat daha fazLa gitmesini sağLayan şarj edici Arka kapağıda ücretinin az bir miktar aLtına teLefon iLe verebiLirim.. teLefon iLe aynı tarihe yakın zamanda 120tl ye Electro WorLd'den aLındı ve 1 kere deneme amaçLı kuLLanıLdı.. O şarj edici kapağında resimLerini koyuyorum istenmemesi durumunda ayrı satıLacaktır.. ama tavsiyem aLın derim çünkü çok işe yarıyor piL ömrüne zarar vermeksizin teLefonu 1 kat daha uzun kuLLanmanızı sagLıyor tek eksi yanı arka kapağı takınca biraz kaba oLuyor o kadar..

Şarj edici arka Kapak (120tl Değerinde cihaz iLe uygun veriLecektir) :

sinful01

sinful01

Üye
elimde hiç kullanılmamış kutusunda kvk dan 9700 var ve ıphone ile takas yapmayı düşünüyorum.

uygun olursa mailimi mesaj ettım ve seni msn den ekledim.görüşelim anlaşırsak takas yapabiliriz

MayHoş19

Üye
05.2010 tarihinden itibaren KVk Garantılı E75 War Q klavyesi de var yandan kızaklı aşagıya dogru acılıo tks edersen msj da atmıştım cvp verırıısn

--------------- Ekleme ---------------

msj atamıom sana daha yenıyım 50 msj dolmamışş kardeşim msn ekle ben senınkıını aldım eklerım
msn :[email protected]
bana ulaş konusşalımm anlaşırızz

by_psycho

by_psycho

Üye
    Konu Sahibi
05.2010 tarihinden itibaren KVk Garantılı E75 War Q klavyesi de var yandan kızaklı aşagıya dogru acılıo tks edersen msj da atmıştım cvp verırıısn

msj atamıom sana daha yenıyım 50 msj dolmamışş kardeşim msn ekle ben senınkıını aldım eklerım
msn :[email protected]
bana ulaş konusşalımm anlaşırızz

TeşekkürLer Dostum E75 iLe takas düşünmüyorum takas oLabiLecek sıfır veya benim teLefon gibi sıfır ayarında bir Bold 9700 onun harici nakit oLabiLir ancak..

elimde hiç kullanılmamış kutusunda kvk dan 9700 var ve ıphone ile takas yapmayı düşünüyorum.

uygun olursa mailimi mesaj ettım ve seni msn den ekledim.görüşelim anlaşırsak takas yapabiliriz

Tamam mesajını okuyup ekLiyeceğim seni şimdi msn ye.. GörüşeLim msn den oLmazsa teLefondan da konuşuruz..
9700 Bold sıfır benim için uygundur..

Gunceldir..

by_psycho

by_psycho

Üye
    Konu Sahibi
Msn den oLmıyacağa benziyor bu iş saatLerim uyuşmuyor bi çok kişiyLe..

Cep numaramı yazıyorum :0536 810 13 16

oLmadı siz numaranızı bırakın ben size dönüş yaparım konuyLa iLgiLi..

Konu iptaL teLefon gitmiştir..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Kapatıldı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt