İphone 3GS 49$ Hemde apple.comda

• 23 Nisan 2011
  • 2791 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dogru gibiii:D kampanyada heralde yetişsek alırız valla :D

hadi abanın beyler :D

2. Yok daha neler

3. Kardes apple store da yazili olan eng. tr cevirmesidir....

AT & T için iPhone 3GS 8GB Siyah

Uygulamalar arka planda açık tutun. Klasörler ile uygulamalar düzenleyin. iBookstore kitaplar için Dükkanı. 8GB1 iPhone 3GS IOS 4'ün tüm büyük özelliklerinden yararlanır. Ve inanılmaz bir fiyata başlar.

AT & T sadece iPhone 3GS çalışır kablosuz servis ve yeni iki yıllık AT & T contract.2 gerektirir

4. fiyatlar doğru arkadaşlar ama kontrat imzalıyorsun gsm şirketiyle burda nasıl vodafone paketle satıyorsa onlar öyle satıyor

5. son 5 yıldır amerikada yaşıyorum ve en az 2 sene daha kalacağım diyorsanız ve telefonu sadece amerikada kullanacaksanız, yeşil kartım da var diyorsanız durmayın :) anlatabildim mi ? ;)

6. Offf :ehe

7. beyler burdaki gibi cihaza ayrı para ödüyorsunuz 49$ ondan sonra üzerine yüklü bi kontrat imzalıyorsunuz her ay giriyo burdaki gibi :D

8. :ehe:ehe:ehe:ehe

9. gavurun 300 $ verdiği alete sizin 2.000tl bayılmanız hala sömürge olduğumuzun bir göstergesi. Sizde bunlara prim verip alıyorsunuz.

10. kapitalizm dedikleri şey bu olsa gerek.

11. benim anlamadığım burada teknosada falan İphone 4 2.4 milyar yukarıda iphone 4 200 dolar :D:D anlamıyom ki

12. Nokta böyle konulur tebrikler :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 09:34