iphone 3g yardımmm ACİLLLLLL

Sponsorlu Bağlantılar

okeane3110c

okeane3110c

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g yardımmm ACİLLLLLL
merhaba arkadaşlar iphone 3g aldım 70 tlye ekranı fln çalışıyordu söktaktan ekranı kopardım yeni lcd aldım sim okumuyordu en başlarda simi çözeyim diye söktüm cihazı anakarttan sim tırnağı kopmuştu tek ona lehim yaptım denedim açamadım ve internetten uğraşmamak için 3g anakart aldım orjinal az kullanılmış onu taktım çalıştırdım 1 hafta kadar kullandım sıkıntı yoktu rahat battı sevgilimde rahatsız oldu adamın numaraları vardı ve msjlar fln açıkçası tek tek silmek zor geldi fabrika ayarlarına döndürmek istedim ve başardım 2 saat fln diyordu uyarılara tamam dedim cihazdan tam oluyordu herşey appledeydi yüklüyordu fabrika ayarlarını sonra cihaz sim girişinin oraya ufak iğneyle açarken temas ettirdim galiba o sırada cihaz kapandı yeniden başlattı kendini açıldı elmada takılı kaldı asıl problem işte ondan sonra başladı nelerle uğraşmadım redsnow fln hepsinde açma çalştım yazılım yüklemeye çalıştım hep elmada kalıyor sağdan soldan birşeyler öğrendim ama yapamadım olayı en başından anlattım belki ufak detay vardır die iostan hiç anlamam android kullanıyorum neyse cihazı ireple dfu moddan çıkarıyorum restore yapabliyorum hatta bazen cihaz açılıyor emregncy modda simi tak olur yazıyor heryerde ama simi takıorum o ekran çıkınca kasyıor cihaz reset atıyor kendine tekrar kapanıyor şuan elmada kaldı elmanın orda birşey yükleniyor gibi ufak bir çember gibi birşey dönüyor valla 4 gündür uykusuz kaldım açablirim diyenlere ücret verrim kargola göndereyim o derece sıkıldım cihazı kullanmam lazım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.....

ChasingTheSun

Üye
Elmada takılıyken dfu moda al
Sonra TinyUmbrella programını indir.ordan önce fix recoverye bas ekran simsiyah olcak sonra exit recovery tusu aktif olacak ona bas ekran beyaz olacak daha sonra telefon açılması lazım
Ben böyle çözmüştüm elmada kalma sorununu

Apache11

Apache11

Üye
peki ya 3419 hatası alanlar ne yapmalı araştırfığım yöntemlerin hiç biri işe yaramadı restore yapamıyorum varmı farklı bir yolunu bilen 3s 5.0.1 jb li

okeane3110c

okeane3110c

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hepsini denedim bunlarınn birşey yükler gibi elmanın orda yuvarlak çıkıyor pc okuyor bekliyor öyle tek eksik şarja bağlayınca çıkan ses onun çıkması için dua ediorum

ChasingTheSun

Üye
peki ya 3419 hatası alanlar ne yapmalı araştırfığım yöntemlerin hiç biri işe yaramadı restore yapamıyorum varmı farklı bir yolunu bilen 3s 5.0.1 jb li

Kardesim sen hala halledemedin mi sorununu
Pcden iTunes sil tekrar kur olmazsa baska pcden dene
Bazi pcler tekte yapiyor bazi pcler ugrastiriyor yazilim islerinde.Bu da sans isi ....

Apache11

Apache11

Üye
Evet kardeşim halledemedim sorma başıma bela oldu hayır satıcağım kişiye ayıp olmasın ah almim diye satmıyorumda işten güçten zamanımda olmuyor parasıyla yaptırıcam güvenemiyorum kimseye

esgalci63

Üye
İreb rc5 ile dfu moda al sonra itunestan shift+restore bas

Üst Alt