ıphone 3g 8gb

• 29 Ekim 2010
  • 847 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ürünün hikayesi şu şekildedir; Mevcut 3g telefonum Genpa teknik servise yollanmıştır. Genpa arızayı gideremediği için 0 ürün ile değşim yapıcaktır. Nakite ihtiyacıgım olduğu için satıyorum.

Ürüne temiz demiyorum çünkü Genpa cihaz değişimi yaptığı için satılacak olan 3G Iphone SIFIR ÜRÜNDÜR. Garanti süresi 6 ay daha devam etmektedir. Ürün yurtiçi İstanbul Caddebostan Turkcell bayinden alınmadır. Unlock vs gerektirmez. Telefonun kutusu dahil herşeyi duruyor. + olarak 60 milyon değerinde 1 adet Orjinal Bodyguardz film koruyucu yanında hediye olarak verilecektir. Bodyguardz ürününe buradan bakabilirsiniz. BodyGuardz iPhone 3G ve iPhone 3GS Koruyucu Film - iPad, iPhone, iPod, Mac ve Tm Apple rnleri || elmasepeti.com

Telefonu henüz teslim almadım.O yüzden resim koyamıyorum. İsterse satın almayı düşünen arkadaş ile kadıköy genpaya giderek 0 ürünü teslim alıp elden satışını gerçekleştirebilirim. Yine alıcak isteğine bağlı olarak telefonu birlikte teslim alıp jailbreak yapıp içine istediği crackli oyun ve programlarıda doldurabilirim.

Bugun bir telefoncuya gittiğinizde yurtdışından alınma, unlock problemi olan çizik, çatlak dolu telefonlar 550 - 650 tl arası satılıyor

Kutusundan çıkmış 0 ürün + 60 tl değerinde orjinal film koruyucu bodyguardz Fiyat 750 TL

Yazan: stormeagle
  2. takas + para dusunurmusun?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 17:10