iphone 3g 3.1 jailbreak kesin calisiyor arkadaslar i tunes 9 da

Sponsorlu Bağlantılar

koyluoglu

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g 3.1 jailbreak kesin calisiyor arkadaslar i tunes 9 da
Windows üzerinde Jailbreak iPhone 3G 3,1 İÇİN

Bu NASIL pencerelerde Jailbreak iPhone 3G 3,1 üzere! (XP, Vista, 7)

** ** UYARI UYARI UYARI ** **
Sürece, potansiyel olarak baseband yükseltme endişelenmediğini kadar orada bir kilidini yöntem 3,1 Firmware için kullanılabilir, bu öğretici denemek için değil tavsiye ederiz. Eğer iPhone ihtiyacınız asla sonra mükemmel bu jailbreak yöntemi kullanmak iyidir kilidi.

Önce sen şu olması gerekir başlıyoruz:
1. itunes 8,2 bir kopyasını yüklü zaten yok. (download burada
2. Özel firmware 3,1 bir kopyasını nasıl bu kazanmak için söyleyemem.
3. Redsnow 0,8 (indir burada bir kopyasını
4. RESMİ 3,0 firmware bir kopyasını

* Eğer şu anda 3,0 düzeyinde, senin iPhone jailbroken var kurtarma modunda telefon koymak (değil DFU) ve kullanım adımları 1,2,3,14 & 15

** Eğer şu anda bir RESMİ 3,1 düzeyinde tüm adımları tamamlamak için iphone var.

Varsa Adım 01: Itunes 9 sonra kaldırın yüklü.

Adım 02: Itunes 8,2 yükleyin

Adım 03: Run Itunes 8,2

Adım 04: Eğer "hata daha sonra da bir" itunes library.itl olsun veya iTunes klasör "benim müzikten taşıyın"

Adım 05: Bir kez varsa, 8,2 çalışan iTunes DFU moduna telefonunuzu koymak

Adım 06: Click "OK" zaman itunes kurtarma modunda telefonu algılar ve anlatır

Adım 07: kez telefon DFU modundayken, Shift tuşuna tıklayın iTunes geri tutmak olduğunu

Adım 08: Bir pencere açılacak ve artık firmware dosyasını seçin resmi 3,0 bulacaktır

Adım 09: iTunes artık telefon üzerine resmi 3,0 firmware yükleyecek

Adım 10: aşağıdaki gibi bir hata 1.015 ya da buna benzer bir şey elde edeceksiniz bu sürecin sonunda. ve ok tıklayarak senin iPhone bu noktada USB ve itunes logosu gösterilmesi gereken tarafından hata görmezden.

Adım 11: Şimdi Redsnow 0,8 kadar açık

Adım 12: 3,0 resmi Firmware için İnsanlar ve yazılım iphone jailbreak verir yönergeleri izleyin. 3.0 için jailbreak işlemi sırasında, bu "yüklerken harekete geçirmek demetleri" kısmında dondurma gibi görünüyor fark edeceksiniz. Merak etmeyin, bu donmuş değildir. Sadece biraz zaman verin ve tamamlanır.

Adım 13: Bu noktada telefonunuzun olabilir USB ve Itunes görüntü geri gör. Bu iyi. Açık yedekleme ve iTunes muhtemelen "itunes ile karşılaşacaksınız kurtarma modunda" Telefon algılar. Tıklatın.
NOT PUT "DFU" bu noktada MODUNDA IPHONE DO. Içinde "Kurtarma Mod bırak. Gibi öyle bırak.

Adım 14: Yine kaydırma düğmesini tıklayın itunes dinlenme ve 3,1 özel firmware seçin.

Adım 15: That's it! O ve 3,1 özel yazılımı yük size ayarlanır gidelim!

Ben 3 3G iPhone'lar ve bunları yaptınız bu süreci kesinlikle çalışır onaylayabilir. Bu tüm bu redsnow bir Windows sürümü bekleyen edilmiş olur umuduyla jailbreaks 3.1. Bu süreç daha uzun sürebilir ama çalışacaktır.

Sadece bu süreçte birkaç adım netleştirmek için ...

Eğer resmi 3,1 belleniminin ise, bir geçiş jailbroken 3,0 firmware için ve sipariş ÖZEL 3,1 firmware geri iTunes 8,2 yüklü var. Zaten 3,0 jailbroken belleniminin sonra sadece çünkü itunes 9 sen 16xx mesajları Bir özel için 3,1 yazılımını geri yüklerim hata verecektir 8,2 iTunes yüklü olduğundan emin olun vardır.

Benim adım çoğunluk sanki bu sadece 3,0 SO i sadece bu gerçekten 3,1 Jailbreak talimatlar açıkça yapmak istedim Jailbreak olduğunu göz fark

Bu NASIL pencerelerde Jailbreak iPhone 3G 3,1 üzere! (XP, Vista, 7)

** ** UYARI UYARI UYARI ** **
Sürece, potansiyel olarak baseband yükseltme endişelenmediğini kadar orada bir kilidini yöntem 3,1 Firmware için kullanılabilir, bu öğretici denemek için değil tavsiye ederiz. Eğer iPhone ihtiyacınız asla sonra mükemmel bu jailbreak yöntemi kullanmak iyidir kilidi.

Önce sen şu olması gerekir başlıyoruz:
1. itunes 8,2 bir kopyasını yüklü zaten yok. (download burada
2. Özel firmware 3,1 bir kopyasını nasıl bu kazanmak için söyleyemem.
3. Redsnow 0,8 (indir burada bir kopyasını
4. RESMİ 3,0 firmware bir kopyasını

* Eğer şu anda 3,0 düzeyinde, senin iPhone jailbroken var kurtarma modunda telefon koymak (değil DFU) ve kullanım adımları 1,2,3,14 & 15

** Eğer şu anda bir RESMİ 3,1 düzeyinde tüm adımları tamamlamak için iphone var.

Varsa Adım 01: Itunes 9 sonra kaldırın yüklü.

Adım 02: Itunes 8,2 yükleyin

Adım 03: Run Itunes 8,2

Adım 04: Eğer "hata daha sonra da bir" itunes library.itl olsun veya iTunes klasör "benim müzikten taşıyın"

Adım 05: Bir kez varsa, 8,2 çalışan iTunes DFU moduna telefonunuzu koymak

Adım 06: Click "OK" zaman itunes kurtarma modunda telefonu algılar ve anlatır

Adım 07: kez telefon DFU modundayken, Shift tuşuna tıklayın iTunes geri tutmak olduğunu

Adım 08: Bir pencere açılacak ve artık firmware dosyasını seçin resmi 3,0 bulacaktır

Adım 09: iTunes artık telefon üzerine resmi 3,0 firmware yükleyecek

Adım 10: aşağıdaki gibi bir hata 1.015 ya da buna benzer bir şey elde edeceksiniz bu sürecin sonunda. ve ok tıklayarak senin iPhone bu noktada USB ve itunes logosu gösterilmesi gereken tarafından hata görmezden.

Adım 11: Şimdi Redsnow 0,8 kadar açık

Adım 12: 3,0 resmi Firmware için İnsanlar ve yazılım iphone jailbreak verir yönergeleri izleyin. 3.0 için jailbreak işlemi sırasında, bu "yüklerken harekete geçirmek demetleri" kısmında dondurma gibi görünüyor fark edeceksiniz. Merak etmeyin, bu donmuş değildir. Sadece biraz zaman verin ve tamamlanır.

Adım 13: Bu noktada telefonunuzun olabilir USB ve Itunes görüntü geri gör. Bu iyi. Açık yedekleme ve iTunes muhtemelen "itunes ile karşılaşacaksınız kurtarma modunda" Telefon algılar. Tıklatın.
NOT PUT "DFU" bu noktada MODUNDA IPHONE DO. Içinde "Kurtarma Mod bırak. Gibi öyle bırak.
Adım 14: Yine kaydırma düğmesini tıklayın itunes dinlenme ve 3,1 özel firmware seçin.

Adım 15: That's it! O ve 3,1 özel yazılımı yük size ayarlanır gidelim!

Ben 3 3G iPhone'lar ve bunları yaptınız bu süreci kesinlikle çalışır onaylayabilir. Bu tüm bu redsnow bir Windows sürümü bekleyen edilmiş olur umuduyla jailbreaks 3.1. Bu süreç daha uzun sürebilir ama çalışacaktır.

Sadece bu süreçte birkaç adım netleştirmek için ...

Eğer resmi 3,1 belleniminin ise, bir geçiş jailbroken 3,0 firmware için ve sipariş ÖZEL 3,1 firmware geri iTunes 8,2 yüklü var. Zaten 3,0 jailbroken belleniminin sonra sadece çünkü itunes 9 sen 16xx mesajları Bir özel için 3,1 yazılımını geri yüklerim hata verecektir 8,2 iTunes yüklü olduğundan emin olun vardır.

Benim adım çoğunluk sanki bu sadece 3,0 SO i sadece bu gerçekten 3,1 Jailbreak talimatlar açıkça yapmak istedim Jailbreak olduğunu göz fark

sadikov

Üye
arkadasim bu anlattigin telefonu 3.1 yükseltip basebandi degismis kisiler icin maalesef gecersiz.Zaten berbat bir tercüme var,biraz anlayan kisi cümleleri bari biraz olsun düzeltirdi.burada ne anlatildigini anlayan cikarsa beri gelsin.

telefonu daha önceden jailbreakli olan arkadaslar,sadece asgidaki özel firmwareyi indirip,telefonlarini 3.1 sürümüne yükseltebilirler(baseband yani kaliyor degismiyor)
böylce telefonun simlocku kilitlenmiyor

ITUNES 8.2yada 9 farketmez ben 8.2 ile yaptim

1-telefonu bilgisayara usb ilebagliyoruz itunesi aciyoruz

2-itunes iphone tanidiginda iphone( veya biz ne isim verdiysek ),üzerine gelip fare ile saga tiklayip iphonun backupunu aliyoruz

3-daha sonra klavyede(tastetur),shifte basiyoruz ayni anda fare ile onar (wiederherstellen)basiyoruz

4-burada,yukarida indirip actigimiz rar dosyasindaki firmware Jailbroken_iPhone3G_FW3.1 i seciyoruz

5-bundan sonra sadece bekliyoruz,yaklasik 3-5 dk islem sona eriyor
ve elinizde baesenabdi degismemis 3.1 sürümlü mam ayni zamanda jailbreakli bir iphone oluyor.

bu islemler bitince cydiaya cydia.hackulo.us sourcesini ekliyoruz
oradan AppSync for OS3.1 yüklüyoruz
artik iphonumuza li ipa ve oyun programlari indirip kurabiliriz.
itune üzeri oyunlari atmadan önce Apelstoreden ücretsiz bir uygulam inidirp telefona kurmamiz yeterli

DIKKAT ! BU BIR JAILBREAK PROGRAMI DEGILDIR.SADECE JAILBREAKLI TELEFONLARINIZIN SÜRÜMÜNÜ 3.1 YÜKSELTIR..

SADECE 3G ICINDIR 3GS LER ICIN DEGILDIR !.....

burhan_arda

Üye
sadıkov cok saol hocam

yabancii74

Üye
acil yardım arkadaşlar!
3.1 yüklemeye çalışırken yazılımım uçtu. backup unu almıştım ama. şimdi ne 3.0 ne 3.1 ne de backup ı yükleyemiyorum. Jailbreak ta yapamıyorum. Yüküyor ama sonuç aynı
ne yapmam gerekiyor
2 gündür uğraşıyorum çözemedim kafayı yiycem........... :(

ekizce

Üye
kardeş senin yazılım işe yaramıyor, arkadaşlar indirmeyin boşuna, makinanızdaki bilgilerde boşa gider.

koyluoglu

Üye
    Konu Sahibi
olmuyorrrr

duwayn

Üye
bende bir mıktar oldu ama telefon sım kılıtlı olmadıgı halde hat gelmedı ve ısrarlı sekılde pın kodu sormaya devam ettı.sonrasında 3,1 temız yukleyıp redsnow ıle ısı cozebıldım kesınlıkle tavsıye etmem.

Üst Alt