iPHONE 3G 16 GB BLACK - GENPA GARANTİLİ - JELATİNİ ÜSTÜNDE !!! (SATILDI)

Sponsorlu Bağlantılar

falloutt

Üye
    Konu Sahibi
iPHONE 3G 16 GB BLACK - GENPA GARANTİLİ - JELATİNİ ÜSTÜNDE !!! (SATILDI)
NOT: Cihaz bugün itibari ile Çankaya'daki Karadaş İletişim'e 1150 TL'ye satılmıştır. Büyük telefoncu "xyunusx666" gibi inanmayan arkadaşlar olursa pm ile dükkanın telefonu verilebilir ve Adnan Bey'den alış fiyatı bilgisini öğrenebiliriniz.

--- iphone 3G 16 GB BLACK ---

FATURALI

GENPA GARANTİLİ

JELATİNİ ÜSTÜNDE (SIFIR)

KUTU İÇERİĞİYLE

İZMİR veya İSTANBUL'da elden teslim yapabilirim...

AÇIKLAMA:
27.09.2008 fatura tarihli cihazım arızasından dolayı Genpa tarafından "Sıfır"ı ile değiştirilmiştir. 1 yıl 1 ay daha Genpa garantisi bulunmaktadır. Diğer kutu içeriği değişim öncesi cihazıma ait ve sorunsuzdur. Beyaz kulaklık sevmemem dolayısıyla kulaklıklar hiç kullanılmamıştır.

Ciddi alıcılarla pazarlık yapılabilir.

-- LÜTFEN TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ !!! --

FİYAT: 1190 TL

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
suan ıphone 3gs 16 gb bulursun çok rahat pahalı fiyat!

xyunusx666

Üye
aşırı uçuk fiyat uygun olsa biraz hemen alırdım zaten bu aralar arıyom ama bu fiyata zor bide 2.el

falloutt

Üye
    Konu Sahibi
Dostum dikkatini çekerim cihaz sıfır...

xyunusx666

Üye
dostum sonuçta el deyiştirmiş her telefon 2. eldir telefoncuya git vereceği 400 ytl bu telefona bu fiyatı istiyosan yorumlarada açık olmalısın bence

falloutt

Üye
    Konu Sahibi
dostum sonuçta el deyiştirmiş her telefon 2. eldir telefoncuya git vereceği 400 ytl bu telefona bu fiyatı istiyosan yorumlarada açık olmalısın bence

İzmir Çankaya'da verdiklerini duysan bi daha bu topiğe yazmazdın... :ehe

Ama yine de benim beklentimin altındaydı... ;)

Git sor bakalım telefonculara sıfır-kayıtlı-garanatili 8 gb olan bile cihazların gelişi kaça, bilmeden işkembeden sallamak kolay tabi. 400 diyosun bi de bravo valla... :kop:

quaresma_79

Üye
kusura bakma ama çok pahalı.

falloutt

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakma ama biz senin gibilere halk arasında açgözlü esnaflar arasında cahil tüccar dünyayadada gerizekalı diyoruz

1.ben bilgisayar teknisyeniyim ve iki işi bi arada yaptıktan sonra tamamen bilgisayar teknisyenlğine geçtim artı nasi bi insan olduğun ortada resmen kendine laf sokmuşsun telefona istediğin fiyattan kimin anlayıp anlamadığı resmen ortada

2.lütfen yalan yada kelimeleri çarpıtmayalım benim ilana bak kaç gb demişsin senin bana attığın özel mesajda 8gb sine 1100 verdiklerini söylüyosun telefoncunun (bu arada telefoncu parası bol ve kazık yemeye bayılan biri anlaşılan)

3. hala sıfır cihaz fiyatına göre kafandan fiyat belirliyosun bide üstüne pazarlık payı var demişsin 1190 dan 1189 a mı indireceksin

4.sen kendinide yırtsan taklada atsan bize yalvarsanda ağlasanda o cihaz ikinci el

5. cihazı sattım demişsin hayal gücün baya gelişmiş senin 1100 e satarak imkansızı başarmışsın valla bence bunu herkeze söyleme insanlar senin özürlü olduğunu düşünür

6.biraz dünyaya açıl ve ikinci el sitelerine bakıp hayatında deyişiklik yap derim çünkü senin hayal dünyana kimse inanamaz

Hakaret ederek kaliteni iyice belirtmişsin zaten kardeşim... Senin mesajı da bu yüzden silmişler, ben yine de alıntı yaptım, insanlar kaliteni görsün diye. Sinirlerine de hakim olamıyosan klavye delikanlılığı yapmayacaksın bana... :pro:

1. Şimdiki mesleğin beni ilgilendirmiyor. 4 senelik telefonculuk kariyerinden sonra bu kaç sene gider kimbilir... :ehe

2. Senin gibi deneyimli telefoncu bulmak zor tabi... :islik

3. Sana giren-çıkan mı var biraber, koyduğum fiyat neden bu kadar dert oldu sana??? :allalla:

4. Cihazı sattım birader. Uyan artık... Aloooo !!! :megafon:

5. Bak bu madde çok önemli işte. Çünkü yalancılıkla itham söz konusu. Şimdi eğer üstünde oturduğun şeye GÜVENİYORSAN bana bi pm atarsın dükkanın tel.i gönderirim sana arar-sorarsın. Üstünde oturduğun şeye daha da GÜVENİYORSAN adamdan adımı ve adresimi alırsın. Gelirsin bu hafta sonu bi de yüzüme "Gerizekalı" dersin. O kadar delikanlıysan tabi... :pro:

Erkeksen ara adamı kardeşim, yiyo mu? Sen asıl buna cevap ver... :naughty:

6. Çok fazla motinöre bakmaktan saçma sapan konuşuyosun farkında değilsin. Çok fazla PC başında kalanlarda görülen bi durum. Yine senin meslekle alakalı tabi. Kayış boşa dönüyo bi yerden sonra. İstersen Google'dan öğrenebilirsin bunu da uydurmuyorum... :kop:

Benim arkadaşta da bi tane 3G 16 GB var ama 2. el. Sana 400'e bırakalım... Yok yok hadi 350 olsun... :kop::kop::kop:

NOT: Cihaz bugün itibari ile Çankaya'daki Karadaş İletişim'e 1150 TL'ye satılmıştır. Büyük telefoncu "xyunusx666" gibi inanmayan arkadaşlar olursa pm ile dükkanın telefonu verilebilir ve Adnan Bey'den alış fiyatı bilgisini öğrenebilirsiniz.

Odysseus

Odysseus

Üye
Satış tamamlandığına göre konu kapatılmıştır.

Üst Alt