iPH0NE 3GS üzerinde HD VİDEO kayıt yapmayı etkinleştirin( yeni çıktı )

• 31 Ekim 2010
  • 2572 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 1- öncelikle bu işlemi uyğulamak için telefonunuz jailbreak lı olması ğerekir
    2- bu işlem sadece iphone 3gs üzerinde uygulanabilir
    3- öncelikle cydia dan OPENSSH programını yükleyin
    < Resmi açmak için tıklayın >

4-telefonu pc ye bağlayın ve itunes kapalı olsun
    5-mac için CYBERDUCK windows için WİNSPC indirin (googleden aratın çıkar)
    6- Cyberduck

Sunucu: / iPod touch iPad IP adresi iPhone /. Ayarlar -> WiFi -> <Your Network Adı>
    Kullanıcı adı: root
    Şifre: alpine
    Protokol: SFTP (SSH File Transfer Protocol)
    WinSCP

Hostname: senin iPhone adres IP / iPad / iPod touch. Ayarı -> WiFi -> <Your Network Adı>
    Kullanıcı adı: root
    Şifre: alpine
    Protokol: SCP

7- HDVideo3GS.zip dosyasını yükleyin http://blog.mikepan.com/wp-content/uploads/HDVideo3GS-rev2.zip
    8- yüklediğiniz bu dosyayı Şuraya / System / Library / CoreServices / SpringBoard.app / dizinine kopyalayın N88AP.plist aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi bir yerde bu dosyayı.

9- : Şimdi gidin / System/Library/PrivateFrameworks/Celestial.framework/N88 / dizinine kopyalayın AVCapture.plist, CameraRollValidator.plist ve MediaValidator.plist aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bir yerde bu dosyaları.

10- son olarakta telefonunuzu açıp kapatın ve güle güle kullanın

hakan kurban

YouTube - HD recording on iPhone 3GS

Yazan: hakankurban
    Nadir ve Revengeful bunu beğendi.
  2. sağolasın bir ara denerim...

3. Çok sagol

4. olduysa ne mutlu rica ederim

5. bende denedim oldu.

6. video yu da farkedin arkadaşlar video kayıt da değişiyor

7. Teşekkürler Denicem ;)

8. ya arkadaşlar ben bunu yükledim olduda ama kamera yavaşladı sizde de oldumu.

9. yoo gayet iyi,normal yani..

10. aydınlık ortamda hızı ii ama karanlık ortamda çok yavaşlıyor

11. hd fotograf cekmek icin değil sadece hd video kayıtları icin yararlı bir uygulama..
    lakin ben daha önce denedim fakat herhangi bir ayrı menü cıkmıyor. yani hd kayıt yapıyormu yapmıyor mu nasıl anlıyacagımı cozemedim.

12. iyimi :S

13. slm arkadaşlar ben de yükledim ama arkadaşın gösterdigi gibi resimde HDR YÜKSEK DİNAMİK ARALIK ÇIKMADI neden acaba

14. kamera yavaslar cunku hd cozunurlukte fps oranın duser normal 45 fps iken hd kayıtta 20 fps gibi bir hızla kayıt yakalarsın ki nedeni hd kayıt ediyor olması yapmadan once diger dosyaların yedeklerini alın.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 01:46