ipad cihazım delirdi


RazenTr

Üye
    Konu Sahibi
ilk olarak merhaba arkdaşlar
ipadimle alakalı bazı sıkıntılar yaşadım lütfen yardım edin
öncelikle tabletimde discordda mesajlaşırken malesef tabletim yanlışlıkla veya eski bir cihaz oldugundan dolayı şu hale geldiişte bu foto gibi oldu lütfen yardım edin
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmentes


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt