ipad 3 mü samsung galaxy tab 10.1 mi?

• 9 Ekim 2012
  • 7926 Okunma
  • 16 Cevap

1. çok kararsız kaldım
    ipad3 mü samsung galaxy tab 10.1 mi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Yazan: jublomo22
  2. Stabil istersen ipad3 özgürlük istersen galaxy tab ama kişiden kişiye değişir bu yazılım sevmene bağlı

3. tabikide özgürlük de sorunlar varmı küçük yada büyük her iki tablettede

4. ben olsam ipad alırdım garege band ve apple a özgü programlar + apple kalitesi...

5. galaxy tabim var 10.1 ve aldigima pisman degilim. birtek bunu soyluyorum.

6. Ipad 3 bence,Ipad kullanan bir daha vazgeçmiyor diye duymuştum ve teknosada ipad2'yi kullanma şansım olmuştu çok iyidi bence :evet: bence Ipad 3 al :oke:

- - - Eklendi - - -

aynen aynen :)

7. Galaxy Note 10.1 var bir de. kesinlikle bu ikisinden çok daha iyi.

8. ipad 3 internet hızı ve çözünürlük açısından iyi duruyor fakat samsung da 3g ile görüntülü görüşme ve kamera flaşı var tv deki reklamda çok güzel duruyodu samsung galaxy note 10.1 bu arada benimki piyasa araştırması tableti heralde üni yi kazanınca alırım o zamana kadar ipad 4 falan da çıkar heralde :) :D

9. Bence Windows 8 tabletler de beklenebilir.

10. Motorola xoom 2 kesinlikle tavsiye ederim bu hafta aldığı güncellemeyle çok daha stabil hale geldi

11. Onlar resmen devrim :)

12. windows 8 li tablet derken pc deki windows tabletlerde mi olcak?

13. Samsung tab 10.1 Veya note tab 10.1 :)

14. pc'deki Windows'un 8 sürümü, evet. Surface tabletler bence gayet güzel. neden tutulmadığını anlamış değilim.

15. Bu ikisi arasından The New iPad.

16. samsung windows 8 tableti 700 euro degerinde.asiri pahali bence.ipad mi samsung android tablet mi dersen tabiki samsung.yeni cikan galaxy note 10.1 bence en güzel özelliklerinden biriside ekrani ortadan ikiye bölerek ayni anda iki farkli islemi görebilmesi.ama tabiki karar senin

Yüklüyor...
19/09/2018 - 03:20