Ios7 Radio Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
    Konu Sahibi
Ios7 Radio Kullanımı
Evet arkadaşlar telefonlarını ios7 ye güncelleyen arkadaşlar bazıları farkında değildir ama music altında radio seçeneğinin çıkmasını bekliyordur ama görememiş olabilirler, sebebi ise apple ın plak şirketleri ile antlaşması gereği radio uygalamsını şuan için abd dışında hiçbir ülkede paylaşıma açmamış olması ama bunu nerden kontrol ediyor derseniz, apple id nizin bağlı olduğu ülkeden derim bende, o yüzden şimdi ios7 de radio uygulamasını kullanmak isteyenler ayarlar kısmından apple store girsin ve Apple ID üzerine tıklayıp region kısmını usa olarak değiştirsin, bu sayede radio uygulamısının gelmiş olduğunu göreceksiniz, bunun götürüsü ne olur derseniz türkiyedeki özel çıkan uygulamaları göremezsiniz ve tüm uygulama alımlarınz dolar üzerinden alınır, ama sizde benim gibi 25pp gibi sitelerden uygulama indiriyorsanız bence bunun da sıknıtısı yok.. sonuç olarak radio uygulaması gerçekden denemeye değer çok keyifli bi program olduğunu söyleyebilirim şuan aralıksız 2 saatdir tam istediğim beğendiğim müzikleri radio uygulamasıyla buldum 1 senedir aynı müziklerden sıkılan benim gibi birisi için bulunmaz bi uygulama amerikada bu uygulamanın emsali olarak pandora vardır belki onuda bilen vardır pandora.com a girerek bakabilrsinz ama radio uygulamasını açtıkdan sonra bence böyle bişeye ihtiyacınız olmıyacak, iyi günler..

PixelWolf

Üye
USA falan olmaz bende :Dİstemem :D

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Teşekkürler yararlı bilgi

47MaDo47

47MaDo47

Üye
TeşekkürLer

Üst Alt