İos yeni yazilim nezaman cikar

• 14 Ekim 2012
  • 720 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar ben ios 6 yuklemedim yukleyenler bilirler herkeste olasada bazi arkadaslarda hata veriyor ios 6 ve bu hatalar icin yeni yazilim nezaman cikar bilen arkadaslariniz var midir

Yazan: phasan
  2. :bilmm

3. Benim demek istedigim tam soyle apple stor bir uygulama koyarsin hata varsa programda duzeltip guncelleme koyarsin hatalari duzeltip

4. bilmiyorum yaa benim arkadaş yükledi ios6'yı hiçbir sorun yok :hmmm

5. Zaten isin garip tarafida o iste her telde sorun olmuyor

6. peki ne gibi sorunlar çıkarmış bu yazılım?

7. Soyle diyim kimin de wifi sorun kiminde apple baglanamama soru daha varda en onemlisi performas

8. o zaman en geç 1 ay içinde gelir bence :hmmm hiçbir açıklama yapmadı mı apple bu konuda?

9. Bakiyorumda suan yok i turkeybiz var ordan takip ediyorum

10. Ben 5.1.1'den SHIFT+Restore ile güncelleme yaptım. Sonra yedeği yükledim. Gram sorun yok.:allalla:

Güncelleme yakın olabilir, şayet Maps vb. kötü durumda.

11. Maps gelistiriyorlar yandex oneririm simdilik

12. Hic bir problem yok bende

13. Herkeste cikmiyor zaten

14. Telefonun sorunlu bence

15. Bi bende degil sorun teline i turkey biz yukle ordan oku bak

16. Arkadaşlar konuyla alakası yok ve biraz saçma bir soru olacak ama bunun için yeni konu açmayayım dedim.
    Şimdi iPhone 5 çıktı ve ekran boyutu değişti ya, yeni çıkacak uygulamaları bütün iPhone'larda kullanabiliriz değil mi? Yani demek istediğim şu oyunları falan iPhone 5'in ekran boyutuna göre yaparlarsa 4s'de çalışmayacak mı?
    Biliyorum saçma bir soru ama bu yaz iPhone 4s almayı düşünüyorum da onun için sordum.

- - - Eklendi - - -

cevap verecek olan yok mu?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
10/12/2018 - 20:12