Haber iOS 9.3 Beta 1 Yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
iOS 9.3 Beta 1 Yayınlandı!
Apple, geliştiriciler için iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini yayınladı. iOS 9.3 Beta 1 ile gelen yenilikler ve güncellemenin nasıl yükleneceği haberimizde.
iOS 9.2.1 sürümünün hazırlıklarını sürdüren Apple, bugün sürpriz bir şekilde iOS 9.3 Beta 1 ile karşımıza çıktı.

Geliştiriciler için yayınladığı iOS 9.3 Beta 1 güncellemesinin yanında; OS X 10.11.4, tvOS 9.2 ve watchOS 2.2 Beta sürümlerini de yayınlayan Apple, yenilikleri beraberinde getiriyor.

- iOS 9.3 ile birlikte cihazınızın saat ve konumuna göre, akşam olduğunda kullanım sırasında gözlerinizi rahatsız etmemesi için ekran renkleri değiştirilir. Sabah olduğunda tekrar eski haline döner.

- Notlar uygulamasında artık parmak izi veya şifre kilidi ile güvenlik sağlanıyor. Ayrıca tarih veya alfabetik sıralama yapılabiliyor.

- Haberler uygulaması, artık takip ettiğiniz konularda özelleştirilmiş haberleri karşınıza çıkarıyor.

- Daha kullanışlı hale gelen CarPlay ile, Apple Music'te bulunan en yeni ve özel albümleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinde benzin istasyonu, otopark , restoran , kahve ve diğer alanları bulabilirsiniz.

iOS 9.3 Beta 1 sürümü ilk bakışta Apple Watch odaklı gibi görünüyor. iOS 9.3 Beta 1 ile ilk defa aynı iPhone'a birden fazla Apple Watch'u tanımlayabilirsiniz. Çok gerekli bir özellik gibi görünmeyen bu özelliğin neden eklendiği meçhul..

iOS 9.3 Beta 1 ile ayrıca eğitim odaklı çoklu hesap desteği geliyor. Bu özellik sayesinde bir uygulamayı birden fazla grup veya kişi kullanabiliyor.

iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini alan modeller
iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.3 Beta 1 nasıl yüklenir?
iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini; eğer cihazınızın UDID kaydı varsa Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: yasin213 ve theeternal

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Bunu yüklemek için farklı bir kayıt mı var 9.2.1 beta yüklü bende bunu görmüyor

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Bunu yüklemek için farklı bir kayıt mı var 9.2.1 beta yüklü bende bunu görmüyor
Sizinki Public Beta İse Görmez Hocam Bunu. Bu Beta İçin UDID Kaydı Diye Bişey Var, Cihazınızın Buna Sahip Olması Lazım...

• Beğen
Tepkiler: erdal8142
İp5furkan

İp5furkan

Üye
Sizinki Public Beta İse Görmez Hocam Bunu. Bu Beta İçin UDID Kaydı Diye Bişey Var, Cihazınızın Buna Sahip Olması Lazım...
Biraz daha açabilir misiniz hocam tam anlayamadım yani bendede beta profili var

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Beta, Geliştiricilere Özel. Yani Herkes Yükleyemez. Para Verip UDID Kaydı Yaptırmanız Lazım...

Public Beta, Halka Açık Beta. Apple Sitesinden Cihazınıza Bir Profil Yüklüyorsunuz. O Profil Üzerinden Public Beta Güncellemeleri Veriyor Apple.

Ama Public Beta Profili Olup da UDID Kaydınız Yoksa, Bu Konudaki Betayı Yükleyemezsiniz

hospiti

hospiti

Üye
bu bende yok ve güncelleme yok diyor

seco_can_can

seco_can_can

Üye
bende udid kaydı var fakat bende de çıkmadı hocam

0343434

0343434

Üye
Arkadaşlar ben Udid kaydım olmadığı halde beta 1 i yükledim. İnternetten biraz araştırırsanız siz d yüklersiniz betayı ki ben bayagi memnunum bu betadan

theeternal

theeternal

Üye
İyiymiş.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
IPSW Dosyasını Bulup İndirin. Diğer Bir Yöntem de Bu Şekilde...

Üst Alt