~ iOS 8 - 8.1. Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) [ ANA KONU ]

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
bende taig jb yaptım bi sıkıtı tweaklerde ios 8 uyumlu olup olmayanlar yazıyor zaten uyumlu olanları yükle sadece

osnakli

osnakli

Üye
0MG90

0MG90

Üye
Ben bugün 8.1.2 iPad 2'yi TaiG ile JB yaptım denediğim hepsi çalıştı sadece AirBlue Sharing'i anlayamadım nasıl çalıştığını onu sildim. Şu an iPad'den yazıyorum hatta. Cihaz uçuyor resmen.

alical33

alical33

Üye
Sadece activicator çalıştı desem inanır mısınız.
bende şua an apex2,cccontrols,intube,möbius,preference organizer,quickgestures3,safari downloader plus,side2kill8 pro,springtomize3,tage ve virtual home kurulu yaklaşık 2 haftadır 8.1.2 ile kullanıyorum hiç birinde bi sıkıntı olmadı kalora reposu os8 bölümünden yükledim bunları
Ben bugün 8.1.2 iPad 2'yi TaiG ile JB yaptım denediğim hepsi çalıştı sadece AirBlue Sharing'i anlayamadım nasıl çalıştığını onu sildim. Şu an iPad'den yazıyorum hatta. Cihaz uçuyor resmen.
onu ben de çözemedim :)

osnakli

osnakli

Üye
bende şua an apex2,cccontrols,intube,möbius,preference organizer,quickgestures3,safari downloader plus,side2kill8 pro,springtomize3,tage ve virtual home kurulu yaklaşık 2 haftadır 8.1.2 ile kullanıyorum hiç birinde bi sıkıntı olmadı kalora reposu os8 bölümünden yükledim bunları

onu ben de çözemedim :)
Evet kolaradan indirdim 8 uyumlu tweakleri. Ilk iOS deneyimimiz biraz acemiyiz ama androide veda ettiğim için şükrediyorum boşuna yıllarca Android kullanmışım.

alical33

alical33

Üye
Evet kolaradan indirdim 8 uyumlu tweakleri. Ilk iOS deneyimimiz biraz acemiyiz ama androide veda ettiğim için şükrediyorum boşuna yıllarca Android kullanmışım.
ben de androidden geçtim ilk seferde bende teli restore etmek zorunda kalmıştım ama şuan sorun yok çok şükür :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
arkdaşlar 8.1.2 ye yokmu yukledım olmuyor

cesurkalem

Üye
merhabalar merak ettigim bir konu var jailbreak islemini taig ile mi pangu ile mi veya baska alternatif varsa onunla mi yapmaliyim? aralarindaki farklar nelerdir veya hangisi daha stabil veya avantajlidir? tesekkurler.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ben denedim pangu 8.1.2 yi yapmadi taigle yaptim deisen birsey olmaz

rodinatr

rodinatr

Üye
TaiG 8.1.2 sorun yok
virtual home
(5s üstü cihazlarda home tuşuna dokunman yeterli ) -
callbar( arama geldiğinde üstten bildirim olarak iniyor çok kullanışlı ) -
ccSettings( 3G yi açmak için aayarlara gitmene gerek yok ) -
linkstore ios 8 ( store üzerinden ücretlileri indirme butonu )--
smarttap( g2 deki gibi çift tıklama özelliği) -
TimePasscode ( parola saat ile aynı oluyor ) -
transparentVolume8 ( ses kısma azaltmada o rahatsız edici görüntüyü şeffaflaştırma) -
TvLocker Pro ( ekranı kitlerken televizyon gibi kapansın )-
--- kullandıklarım bunlar arkadaşlar :)

Son düzenleme:
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Linkstore calisiyormu

rodinatr

rodinatr

Üye
Linkstore ios 8 diye aratın o çalışıyodu kusura bakmayın

UpOneTR

UpOneTR

Üye
merhaba ilk kez ios kullanıyorum ve haliye ilk kez jb yaptım
şimdi tweakleri nasıl yükleyip nasıl kullanacağımı anlatırmısınız lütfen :)

rodinatr

rodinatr

Üye
Youtubeden ios8 tweak videolarını izle burdan anlatmakla olmaz

UpOneTR

UpOneTR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: avast ve 0MG90
rodinatr

rodinatr

Üye
Neyin tribine giriyosun 2 dk araştırma yapsan alim olursun.

rodinatr

rodinatr

Üye
Arkadaşlar 8.1.2 jb li güncel tweakler yüklü ve birbiriyle çakışan tweak yok ancak günde bir defa telefon kendi kendine kapanıp açılıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

ezid

Üye
merhaba jb yapınca telefonun garantisi kalkıyormu ilk defa ıphone kulanıyorum da

Üst Alt