İOS 7 yükleyenler içeri

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet06201

ahmet06201

Üye
    Konu Sahibi
İOS 7 yükleyenler içeri
Kullananlar düşüncelerini yazabilir mi ?

1- Batarya performansı nasıl ?
2-Stabil mi ?
3-İphone sevgimizi bitirir mi ?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
şuana kadar ki ios 7 ler final sürüm değildiki hepsi betaydı. 18 eylülde ios 7 tam olarak hazır olucak o yüzden beta sürümlerinde belki hatalar olabilir

fk555897

fk555897

Üye
Beta sürümlerinde bazı hatalar olabilir. 18 Eylül'de ki sürümü yükleyince bunları daha iyi konuşabiliriz.Ben şimdi yükledim ama iTunes desteklemiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Sorularına gelince;
Batarya desteği değişmemiş.
Stabillik biraz düşmüş, ama hala hızlı.
Beni iPhone'a daha çok bağladı.

Joker.

Joker.

Üye
18 ine kadar bekliyecem iPhonedo yakında ayrıntılı video yapıcak zaten

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Bazı siteler ios 7 gm yüklemek için ipsw dosyaları vermiş bu ipswler doğru mu. Yoksa yalan mı?

Joker.

Joker.

Üye
Bazı siteler ios 7 gm yüklemek için ipsw dosyaları vermiş bu ipswler doğru mu. Yoksa yalan mı?
Doğru olanlar var kardeş bazı yerlerde yüklemişler hatta (hangi site kesin güvenilir bilmiyorum ama ) o dosyalar tam Gm sürümündeğilmiş , udı kullanıcıları için test amaçlı sunulmuş galiba

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Bu gm gelince bi daha 6.1.3e dönebilcez mi? Dönemezsek ben yüklemiyeceğim. Beta 6 kullandım, fotoları siyah gösterdi. Reset attım. Telefon kitlendi. Döndüm 6 ya. Aman uzak

Joker.

Joker.

Üye
emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Bana uzak olsun :P

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
Dungeun hunter 2 miydi öyle bi oyun oynuyordum kaldırmıyordu. 6 iyi şimdilik.

mesut1979

Üye
slm,arkadaslar sayfa ismi yasak mi bilmiyorum ama asagidaki verdigim sayfadan ios 7 goldmaster sürümünü indirebilirsiniz

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Bende yükledim İOS7 gm gayet güzel hatta 6.1.4 ten direk gm ye geçtim bugün çokta güzel olmuş stabil çalışıyor sadece uygulamaların ios7 ye geçmesi gerek bence whatsapp klavyeleri falan hala eski

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

mesut1979

Üye
dogru bazi programlarda klavye hala eskisi gibi

ozakin70

ozakin70

Üye
Bende yükledim İOS7 gm gayet güzel hatta 6.1.4 ten direk gm ye geçtim bugün çokta güzel olmuş stabil çalışıyor sadece uygulamaların ios7 ye geçmesi gerek bence whatsapp klavyeleri falan hala eski
Klavye demisken cihazin rengine gore sanal klavyenin rengi degisiyor ya o 5 in ozelligimi yoksa ios7nin ozelligi mi ben ios 7 biliyorumda eger oyleyse tabletlerinde degisir demi mantikken

Türe

Türe

Üye
Klavye demisken cihazin rengine gore sanal klavyenin rengi degisiyor ya o 5 in ozelligimi yoksa ios7nin ozelligi mi ben ios 7 biliyorumda eger oyleyse tabletlerinde degisir demi mantikken

Klavye standard beyaz ? Sadece spotlight arama ekranında siyah oluyor

smrlss

Üye
Bende GM versiyonunu yükledim.. Finale en yakın sürüm olmasi beta olmasını değiştirmiyor. Elbette hala bazı uygulamalarda entegrasyon sorunu var bazı uygulama ve oyunlara giremiyorsunz direk atıyor. yani en ezından benim telefoonumda öyle. haricinde batarya kullanımını cok begendim. kişisel kullanımına göre ios 6 ya oranla daha uzun süre kullanabiliyorm. İOS 7 GM 'nin en büyük eksigi şu ; Yükleyenlerr İTUNES'u kullanamıyor. ( İOS 7 GM 11.1 versiyon istedigi icin )

fk555897

fk555897

Üye
Arka plan rengine göre klavye rengi değişiyor. Normal klavye beyaz.

Üst Alt