Ios 7 Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
Ios 7 Yükleme
arkadaşlar ios 7 yi itunes ta beklemeyin. itunes a daha düşmedi. ancak telefonunuzdan ayarlar yazılım güncellemeye girdiğinizde ios 7 güncellemesini göreceksiniz. şimdiden afiyet olsun :D ben yükledim bile :D :D

thezombie

Üye
Nasıl iyimi kasma varmı

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
i 4 kullanıcısıyım şuan kasma yok. aslında beta 2 videosunu izlerken kasma vardı ama tam sürümde yok iyileştirmişler yani zaten 15 gün snra ios 7.0.1 gelicek

thezombie

Üye
Peki ios 7 den 6 ya tekrar dönüş varmı ip5 te?

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
tabi ki mümkün.

thezombie

Üye
Güncelliyorum o zaman .

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
tabi tabi google da videolu olarakta ios 7 den 6 ya nasıl dönülürle ilgili videolu anlatım bulunmakta. iphonedo anlatıyo isterseniz link atabilirm

0MG90

0MG90

Üye
iPad 2 ye iniyor şuan

thezombie

Üye
İndimi ne kadar sürüyor?

frngyhn

frngyhn

Üye
arkadaşlar bu ios7 o kadar yavaş iniyorki kalan süre hesaplamada 10 saat yazıyor internetim 20 mgbs bide :D

0MG90

0MG90

Üye
Bende şuan birazı indi 1-2 saat arası değişiyor süresi bakalım nasıl duracak iPad 2 de

thezombie

Üye
Ben yüklemiyorum tekrar 6 ya dönülmüyomuş

0MG90

0MG90

Üye
Dönersin iTunes ile iPad'ini yedeklersen geri dönebilirsin Geri Yükle ileiPad, iPhone, iPod ne varsa artık sizde yedeklerseniz geri yüklenir iOs 6

thezombie

Üye
Benimki iphone ama. Bide şimdilik dönebilrsin ama ilerde dönemessin diyenler var?

0MG90

0MG90

Üye
Ben öyle biliyorum eğer yedeklersen iCloud'a veya bilgisayara cihazını geri yüklersin ama ben geri yüklemem kalıcam 7'de ama bi inse çok yavaş

thezombie

Üye
Ben indirmicem biri geri döner biri dönmez diyor. Riske atmaya gerek yok telefonuda yeni aldım 7 yi beğenmessem hevesim kursağımda kalır

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
yavaş inmesinin sebebi yoğunluktan olabilir.

ozakin70

ozakin70

Üye
İpade gece saat 1.30 da yukledim sorunsuz kisa bir surede yuklendi bence cok hos bi tasarim olmus kullanimi basitlesmis ve bircok uygulama uyum edilmis goruntuleri gayet uyumlu ust perde tam sayfa iniyor ve detayli alt perdede idare eder iste yeni her zaman iyidir

Üst Alt