Ios 7 Den Ios 6 Ya Dönüş Yapmak Isteyenler… Dikkat!

 • 26 Eylül 2013
 • 3226 Okunma
 • 4 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >
  Merhaba arkadaşlar, iOS 7 den iOS 6 ya dönüş ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekiyor, ancak, sizleri yazının sonuna kadar bekletmemek adına iOS 7 den dönüş ile ilgili çok fazla şansınızın bulunmadığını da hemen belirtelim…

  Hangi işletim sistemi olursa olsun, hatta hangi uygulamayı kullanıyor olursak olalım, pek çoğumuz, güncellemelerin gerçekleştiği anda yeni güncellemeleri telefon, ya da tablet PC’lerimize yükleriz. iOS 7 için de aynı durum geçerli elbette… Herkes uzun zamandan bu yana iOS 7′yi merak ediyordu; ve iOS 7 yayınlandı. iOS 7 yüklemesini gerçekleştiren kişiler, iOS 7 den iOS 6 ya dönüş işlemini rahat bir şekilde, iTunes üzerinden gerçekleştirebiliyorlardı.
  Ancak Apple tarafından yapılan açıklama ile, bugün itibari ile iOS 7 den iOS 6 ya geçmenin imkansız olduğu belirtildi. Apple tarafından artık imzalanmayacak iOS 6, iTunes üzerinden cihazlara yüklenemeyecek, ve iOS 7 den iOS 6 ya geçiş olanaklı bulunmayacak. Bu durumda, iOS 7 kullanmaya başlamadan önce bir kere daha düşünmenizi, ve gerekli araştırmaları yaparak kesin kararınızı vermenizi öneriyoruz.
  iOS 7 yorumlarına baktığımızda, iOS 7 şarj sorunu ile ilgili bir takım problemlerin yaşanabildiğini görüyoruz; bunun nedeni iOS 7′de ağırlıklı olarak beyaz renk tonunun kullanılması. Bunun yanında, iOS 7 güncellemesini gerçekleştiren çok kişi iOS 7 den iOS 6 ya geçiş yapmayı düşünmemiş olsa da, çok kişinin de iOS 7 den iOS 6 ya geçiş yapmak için iTunes’i kullandığını belirtelim, ve iOS 7 den iOS 6 ya dönüş olmadığını bir kere daha hatırlatarak uyaralım: iOS 7 güncellemesi gerçekleştirmeden önce araştırmanızı çok iyi yapın.
  Alıntı
   


  Yazan: BLasTeaR
 2. ios 7 ye gectim pişmanım bugun telefoncuya gidip satacaktım telefonu o duruma geldim
   
 3. İos 7 kadar dandik bi işletim sistemi yok ip5 te kasıyoo
   
 4. :D bak bizim microsoft ilk yeni sistem yapıyor bu kadar nefret edilmiyor windows phone. ı phone senelerdir uğraşıyor neden bu hataya düştü acaba
   
  BLasTeaR bunu beğendi.
 5. Ya bari hata yaptın tamamda ios 6 ya geri dönmeye izin ver bari.
   
  zx6r bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 23:39