ios 6.1.3 jailbreak yaptım fakat..

Sponsorlu Bağlantılar

cihan628

cihan628

Üye
    Konu Sahibi
ios 6.1.3 jailbreak yaptım fakat..
arkadaşlar snowbreeze ile 6.1.3 jb yaptım ama cydia ya tıkladım açılmadı neden?

theyunus

theyunus

Üye
Jeilbreak yok diyebiliyorum 6.1.3 te
Cunki bende jeilbreak yapamiyirum

cihan628

cihan628

Üye
    Konu Sahibi
Aynen aynen bende snowbreeze ile yaptım tıkladım cydia açılmadı 6.1.3

sekil_27

sekil_27

Üye
Arkadaşlar 6.1.3 e jeilbrek var ama kullanışşız bir jeilbrek ;yarı yada bagımlı da deniyor;tel her hangi bir sebeble kapandında jeilbrek gittigi gibi tel açılmıyor deniyor ;pc ye baglayıp tekrar aynı işlemler uygulamanız gerekiyor ;
6.0 sürümü indirilerek yapılıyor ayrıca ;drek sürüm üzerine deil ,bekleyin keilbrek gelecegi ios 7 nin çıkmasından sonra söyleniyor
Sabır biraz daha

sekil_27

sekil_27

Üye
6.1.3 te bagımlı jb var ;yani jb yaptınız varsayalım dogru şekilde ; TELEFON KAPANIP AÇILDINDA TEKRAR PC DEKİ İŞLEMİN 2.KISMINI YAPMANIZ GEREKİYOR (ben şu an kullanıyorum 6.1.3 jb ve teli kapatmamaya dikkat ediyorum;
tel ne sebebten kapanırsa kapansın cydia bazı twıkler komple teli kapatıp açmak ister kapandında jb proları ve cydia ,safari,takvim çalışmaz.
ustaya sor adlı sitede video mevcut izleyin bence fikkatlice
Sizin sorununuz aynı proyu çalıştırıp 6.0 yazılımı gösterip cydia kurulumundan sonra yspılan işlemi yapmak videoyu izleyin anlıyacaksınız ne dedigimi

haluk555

Üye
Aynen aynen bende snowbreeze ile yaptım tıkladım cydia açılmadı 6.1.3

ARKADAŞLAR SİZ EKRAR İKİNCİ İŞLEM OLARAK (Redsn0w) BU işlemi tekrar yapman gerekecek cihazın her kapatığında bu işlemi tekrar yapman gerekecek

Üst Alt