ios 6.1.2 jb yaptım donmalar takılmalar var restore etsem 6.1.3 gelicek nasıl yapıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakelmas

Üye
    Konu Sahibi
ios 6.1.2 jb yaptım donmalar takılmalar var restore etsem 6.1.3 gelicek nasıl yapıyım ?
Arkadaşlar merhaba, telefonu sıfırlamadan uygulamalar yüklü iken direk jb yaptım telefonda bariz bi yavaşlama var uygulamaları açıyorum kendiliğinden kapanıyor sonra telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bazen kendi kendine yeniden başlıyor restore edip yeniden jb yapıyım dedim fakat restore edersem otomatik olarak 6.1.3 yükliyicek sizce nasıl bi yol izlemeliyim ?

Abdullahksz

Abdullahksz

Üye
restore etsen neden 6,1,3 yüklensinki şuan yüklü olan 6,1,2 kalır diye düşünüyorum yani internet bağlantısını kapatsan zaten güncelleme olamaz
bende uygulamalar yüklüyken cihazı sıfırlamadan jb yaptım şükür bi sorun olmadı

andacafs

Üye
Meraktan soruyorum jb yaptıktan sonra cihazın stabilitesinde bir düşüş yaşanıyor mu genelde.

burakelmas

Üye
    Konu Sahibi
Benim cihaz iphone 4 stabilitede aşırı bi düşüş oldu takılmalar donmalar reset atmalar oluyo ama bunun nedeni uygulamaları sıfırlamadan yüklediğim için olabilir net bişey diyemiyorum itunes tan restore etmeye çalıştığımda en güncel sürüm yani 6.1.3 yüklenicek diyo 6.1.2 de restore etme şansım yokmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt