iOS 12 Beta 10 indirilmeye başlanıldı, işte detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iOS 12 Beta 10 indirilmeye başlanıldı, işte detaylar
Apple büyük bir merakla beklenilen iOS 12 işletim sisteminin 10. geliştirici beta sürümünü bugün itibariyle serbest bıraktı.

Akıllı telefon üretiminin en önemli isimleri arasında yer edinen Cupertino merkezli Apple firması, kısa süre içerisinde merakla beklenen WWDC 2018 etkinliğinin kapılarını aralamak adına çalışıyor. Bu bağlamda yayınlamak için üzerinde çalıştırmalar sürdürdüğü iOS 12 işletim sistemi üzerinde çalışan ekip, bu işletim sisteminin final sürümünde herhangi bir hata yaşanmaması için büyük titizlikle üzerinde çalışıyor.

3 gün öncesinde iOS 12 işletim sisteminin 9. beta sürümünü yayınlayan ekip, şimdilerde ise karşımıza iOS 12 işletim sisteminin 10. beta sürümüyle birlikte çıkıyor. Şirket bugüne kadar yayınlanan bu ardı ardına beta sürümü ile birlikte kendisinden hiç beklenmedik ve daha önce hiç görülmemiş bir olayın altına imza atarken, 2 haftalık süreç diliminde ilk defa toplam 4 beta sürümü yayınlamış oldu.

iPhone ile iPad modellerine hali hazırda yüklenebilen iOS 12 Beta 10 işletim sistemi yaklaşık 70 MB boyutundayken, cihazlarınıza ekstra bir yük yüklemiyor. İşletim sisteminde yeni bir özellik göze çarpmazken, çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerin göründüğünü belirtelim.

iOS 12 hangi telefon ile tablet modellerine gelecek?
Gelecek olan iPhone modelleri: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

Gelecek olan iPad modelleri: iPad Pro (10.5), iPad Pro (2017) iPad 2017, iPad 2018, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve 6. Nesil iPod Touch

iOS 2 Beta 7'yı geliştirici değilim nasıl yüklerim?
Eğer bir geliştirici profiliniz yoksa telefonlarınıza iOS 12 Beta 10 işletim sistemini farklı yöntemleri kullanarak indirebilirsiniz. Her hangi yaşanabilecek bir durumda sorumluluğumuzu kabul etmediğimizi belirterek, iOS 12 Beta 10'u yüklemek adına geliştirici profilini cihazlarından ve daha sonra adresteki talimatları uygulayarak yükleyebileceğinizi belirtmek isteriz.iOS 12 Beta 10 indirilmeye başlanıldı, işte detaylar

Üst Alt