İnternetten Radyo dinleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elr0hir

Elr0hir

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten Radyo dinleme
Arkadaşlar öncelikle Merhaba.Ben şu aralar internetten yayın yapan bir radyo dinliyorumda bunu telefonumda dinleyebilir miyim hangi program bunu sağlayabilir ? (N6630) Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

dj eşref

Üye
nokıa ınternet radyo dıye bır program var forumda bulabılırsın ayrıca yayın yapan radyonun pls uzantılı bır url lesı varsa dınleyebılırsın hanı wınampla dınle secenegı olanlar varsa dınlersın

Elr0hir

Elr0hir

Üye
    Konu Sahibi
nokıa ınternet radyo dıye bır program var forumda bulabılırsın ayrıca yayın yapan radyonun pls uzantılı bır url lesı varsa dınleyebılırsın hanı wınampla dınle secenegı olanlar varsa dınlersın
Teşekkürler ama denemiş birisinden kesin çözüme ulaştırıcak bir bilgi istiyorum..

mstf_l

mstf_l

Üye
bak radyonu dinleme url sini bul mesela benim su anda dinledigim mic-beatz.com:8002 bunu gibi bir url zaten radyonun kendi sitesinde vardır bu bu programda istasyonu elle ekle de oraya url yi ismi yaz tamam iste bu kadar ben su anda boyle dinliyom

Elr0hir

Elr0hir

Üye
    Konu Sahibi
bak radyonu dinleme url sini bul mesela benim su anda dinledigim mic-beatz.com:8002 bunu gibi bir url zaten radyonun kendi sitesinde vardır bu bu programda istasyonu elle ekle de oraya url yi ismi yaz tamam iste bu kadar ben su anda boyle dinliyom

Hangi program?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...