İnternetten izlenen videoyu telefona kaydetmek

Sponsorlu Bağlantılar

mavigülen

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten izlenen videoyu telefona kaydetmek
Selam,
internetten izlediğim bir videoyu yelefonuma nasıl kaydedebilirim? Andorid telefonlar için uygun bir program var mı?
örneğin browserden aşağıdaki linkteki videoyu izleyebiliyorum. Ayrıca telefona kaydetmek istiyorum.
http://www.trthaber.com/videolar/bu-video-caya-bakisinizi-degistirecek-2731.html

Dolphin Browser ve telefon için standart browser kullanıyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar.

recep er

recep er

Üye
güzel bi uygulama denemem lazım

• Beğen
Tepkiler: eskinler

mavigülen

Üye
    Konu Sahibi
Selam,
Herhangi bir fikri olan var mı?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
taratıcı ayarlarından flash ı kapatma şansın varsa videoyu oynatamayacak ve download edip çalıştırmayı deneyecektir

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
ben opera mobile ile izliyor, opera miniyle indiriyorum. telefonum turkcell t10.

Peocawe

Peocawe

Üye
Merhaba kardeşim, Maxthon Mobile Browser'i dene. Video açmak istediğinde iki seçenek veriyor. Oynat ve Kaydet. İdeal bir web browser programı tavsiye ederim. :)

mavigülen

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeşim, Maxthon Mobile Browser'i dene. Video açmak istediğinde iki seçenek veriyor. Oynat ve Kaydet. İdeal bir web browser programı tavsiye ederim. :)

Selam,
İndirdim. Ancak, videoya tıkladığımda direk izlemeye başlıyor. Sizin dediğiniz gibi seçenek çıkmıyor. Siz kendi telefonunuzdan ilk mesajımdaki linke tıklayıp dener misiniz?

Peocawe

Peocawe

Üye
Selam,
İndirdim. Ancak, videoya tıkladığımda direk izlemeye başlıyor. Sizin dediğiniz gibi seçenek çıkmıyor. Siz kendi telefonunuzdan ilk mesajımdaki linke tıklayıp dener misiniz?

Şuan telefon kapalı şarjda ve program yüklü değil. Yükleyince dener haber veririm. :)

Peocawe

Peocawe

Üye
Kardeşim bende flash player yok T20 kullandığım için. Senin verdiğin linki izleyemiyorum. Fakat başka sitelerden örn: facebook, youtube gibi oralardan indirebiliyorum.

Üst Alt