Internette Kimlik Verirsek Ne Olur?

Sponsorlu Bağlantılar

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Internette Kimlik Verirsek Ne Olur?
Arkadaşlar ben internette para kazanmak için bc.vc sitesine kimlik numaramı verdim. Adımı ve soyadımı ve yaşadığım şehride verdim. Sizce kimlik numaram ile bişey yapabilme şansları varmıdır?

marist

marist

Üye
Arkadaşlar ben internette para kazanmak için bc.vc sitesine kimlik numaramı verdim. Adımı ve soyadımı ve yaşadığım şehride verdim. Sizce kimlik numaram ile bişey yapabilme şansları varmıdır?
Bunu yapmadan araştırsaydın ya. Olan olmuş artık. Site güvenilirse birşey olmaz sanırım..

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Arkadaşın dediği gibi güvenilir siteyse bişey olmaz.

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Bc.vc link kısaltma sitesi. Diyelimki güvenilir deil ne yapabilir kimlik numaram ve adım soyadm ile

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah öyledir :)

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Aynen

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
öyle deme banka hesabı açanlar oluyoryaşadığın yerde belli banka isterse kredi kartı açsalar...

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Kimliği vermedim sadece tc kimlik no yu verdim

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
evet ama bu bir arkadaşımın başına geldi oda sadece kimlik numarasını verdi sonra bir ülkede 15.000 dolarlık tatil alındığ gözüktü iptal edilip parasını alalamadı am kredi kartını kattırdı 15.000 dolarıda ödemek &orunda kaldıkapattırdı yazılmamış

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Keşke vermeseydim ama verdiğim site o kadarda soyguncu deil bc.vc link kısaltma sitesi

oznkrts

oznkrts

Üye
Eğer sitede sanal imzada attıysan ve sözleşmeyi kabul ettiysen kimlik bilgilerinde doğrularındığında çeşitli hesaplar açılması mümkün fakat bu bir banka hesabı degildir yani önce seni bi siteden alış veriş yapmış gibi gösterip borcunu adına var olan veya açılan hesaplara yansıtmaları mümkün bence sitenin bi linkiini atmanda fayda var

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
sitenin lisanlarını okudum sorun yok site güvenilir

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Sanal imza falan atmadım bu arada sitenin lisanslarını nasıl okudunuz?

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
üye olurken(uye olmadım zatende ) lisans şartlarını okudum

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Hm tamam saolun

Üst Alt