İnternete bağımlımısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız;Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; internet erişimi olmadığıiçin sevgilinizle haberleşemiyorsanız;Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; Bilgisayarınızla beraber yatmak istediyseniz. Bilgisayar masanızın sandalyesini bir klozetle değiştirmeyi düşündüyseniz; Gülümsediğinizde başınızıyan çeviriyorsanız; :-) Eşiniz devamlı olarak evlilikte iletişimin önemini vurguluyorsa ve siz de bunun üzerine kendisine yeni bir telefon hattı ve modem aldıysanız; Kelime işlemcinizle bir şeyler yazarken her noktadan sonra "com" yaziyorsaniz; "0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,..." diye sayıyorsanız; Rüyalarınız 256 renkse; Asansöre bindiğinizde gitmek istediğiniz kata ait düğmeyi çift tıklıyorsanız; Gözlükçü gözlük numaranızısorduğunda 640x480 diye cevap veriyorsanız; internetten son zamanlarda sakız siparişi verdiyseniz; bu internet işini biraz fazla abartmışsınız demektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: jackalx_06
jackalx_06

jackalx_06

Üye
süper ,,,eline sağlık.
 
abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
Annem bana hep bağımlısı oldun diyodu on abunu okutayım:)
 
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
:D:D komikmiş demmeki hala bagımlısı olmamışız
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt