İnternet veya Başka yollarla hızlı para kazanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İnternet veya Başka yollarla hızlı para kazanmak
Arkadaşlar şuan maddi bir sıkıntınız olsa siz ne yapardınız diyelim ki (atıyorum 30-40bin civarı) büyük bir para ihtiyacınız var , önce internetten olacak şekilde sıralayıp yapabileceğiniz işleri yazar mısınız ? {30-40bin sallama bir miktar işte şu yolla şu kadar para kazanabilirsin şeklinde önerirseniz daha güzel olur}

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
intenetten kazanabileceğin en fazla 100*200 tl
en çok kazananlar ya kaliteli bir sitesi olanlar ya da youtube da en çok izlenmeyi alanlardır bence onu yapmak da zor iş deneyebilirsin istersen
ama 0 dan başlayıp 40bin tl borcu da netten kapatamazsın :D imkansız bir olay bence

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yok 40 bin zaten sallama bir tutar da yani en fazla ne çıkar diye büyük yaziyim dedim
Youtubede aylık 20 Bin kazananlar var ama 2M abone :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yok 40 bin zaten sallama bir tutar da yani en fazla ne çıkar diye büyük yaziyim dedim
Youtubede aylık 20 Bin kazananlar var ama 2M abone :D
2M abone yaptıktan sonra tekrar konuşalım :D :D
dediğim gibi kazanabilirsin ama youtube dan örn. vereyim 2m aboneye deli gibi para kazanırsın ama 100bin aboneye pek birşey kazanamazsın 500bin aboneye biraz birşey kazanırsın en iyilerden olursan önemser ve ciddi paralar verirler şimdi 1000 abone kanallar de var ama 20tl kar ediyorlar mı acaba belli değil :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
33 abonem var 60kr kazandım :bangin::birak:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
nasıl alacağımı anlamadım 1-
İkincisi de adsenseden denedim orda hem 8 kr gösteriyor hem de 200tl den azken çekemiyorsun :D
Senin bildiğin yöntemler neler o 100-200 lira verecek olan?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
nasıl alacağımı anlamadım 1-
İkincisi de adsenseden denedim orda hem 8 kr gösteriyor hem de 200tl den azken çekemiyorsun :D
Senin bildiğin yöntemler neler o 100-200 lira verecek olan?
deli gibi herşeyi yaparsın işte youtube da whaf da herşeyi kullan deli gibi maximum 100 anlamında dedim ben ve o kazandığında youtube kesiyor ondan 8 kuruş bırakmış sana :D
sakız alırsın diye onu da çekmene izin vermiyor :D :D

alcoholic

alcoholic

Üye
Benim kendi kanalım var youtube da kendi çapımda yaptığım projeleri video haline 19 yakın video ekledim para kazanma olayını ilk zamanlar aktif edemedim sonra ramazan bayramından önce bütün videoları aktif hale getirdim bir ayda 74 tl bir kazanç elde ettim bu 2. Ay da ne kadar bilmiyorum ama kazanan cidden güzel paralar kazanıyor...

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Benim kendi kanalım var youtube da kendi çapımda yaptığım projeleri video haline 19 yakın video ekledim para kazanma olayını ilk zamanlar aktif edemedim sonra ramazan bayramından önce bütün videoları aktif hale getirdim bir ayda 74 tl bir kazanç elde ettim bu 2. Ay da ne kadar bilmiyorum ama kazanan cidden güzel paralar kazanıyor...

kanalın ismi neydi ?

maxirabit

maxirabit

Üye
Büyük paralar kazanamazsınız internetten, büyük paralar kazanmak için büyük yatırımlar ve pahalı araç gereçler lazım bu sadece youtube için geçerli olan kısmı. Bir de işte reklama tıklayın, internette şu sitede şunu yapın diye şaklabanlar dolanır, onlarada itibar etmeyin, adam size onu nasıl yapacağınızı anlatması için bilmem ne seti, bilmem ne kitabı alıyorsun falan, bu türleride var, sonra sana diyor ki bu set ücretli, ücreti gönderip sana 1-2 sayfa yazı gönderip dolandırmış oluyor. Hem yasalarda dolandırıcı yönlerinden çok açıklar olduğu için istediği gibi yapıyorlar işlerini. Daha az önce sitede başlıkta denk geldim adam burada açık hat satıyor, açık hattın amacı zaten ya dolandırıcı birisinindir yada terörle kullanılan bir hattır, sonrada o hattı biri alır ve başı fena şekilde yanar. Sitede bu yönden çok açıkları var. İnternetten büyük para kazanmak youtubela olur ama oda sandığınız gibi 1-2 bin tl masraf yaparım onunla olurla olmuyor. Youtubedan kazanılan bir para partner şirketine, diğer bölümü vergi olarak kesiliyor, büyük çaplı olanlarında. Diğer geriye kalan bölümü size ve araç gereçlere kalıyor

alcoholic

alcoholic

Üye
Arkadaşlar bir sorum olacak youtube bağlı olan adsense hesabımda 1-31 Temmuz arası kesinleşmiş kazanç 73 tl gözüküyordu geçen 1-31 Ağustos yine adsense baktığım tablo da 74 tl gözüküyor şimdi bu iki kazanç toplam olarak birleşecek mi

alcoholic

alcoholic

Üye
2 ayda 140 tl civarı bir kazanç mı olmuş oluyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Benim okulumdaki bir arkadaşım youtube işine başladı sıfırdan 2 ayda 240 tl kazandı. Başta çizgi filmler koyuyordu ama şimdi Ruhi Çenet'in yaptığı tarzda videolar yapıyor. En son bir videosu 1 milyondan fazla izlendi ama ne kadar kazandığını söylemedi. Ancak sadece kaliteli video yapmak ile uğraşmadı mesela çizgi film yaparken çocukların tıklama ihtimali yüksek olduğu için her yeri reklam doldurdu. Kendini arama sonuçlarında yukarı çıkarmasını sağlayan şeyler yaptı ve twitter hashtaglerinde reklam yaptı :D

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

Üst Alt