internet ten video izlemek için telefon tafsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
internet ten video izlemek için telefon tafsiyesi
galazy s4 veya note 3 gibi cinmalı telefonlardan internetten vıdeo izlenirmi her siteden video yu açarmı yardım ve önerilerinizi yazın ona göre Telefon Alacam

Emre

Üye
alacağın telefon android mi ayarlar > telefon hakkında girerek android mi değilmi anlarsın

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
alacağın telefon android mi ayarlar > telefon hakkında girerek android mi değilmi anlarsın[/
alacağın telefon android mi ayarlar > telefon hakkında girerek android mi değilmi anlarsın[/
alacağın telefon android mi ayarlar > telefon hakkında girerek android mi değilmi anlarsın
ANDROİD isletim simtemli olunca her siteden video ları açarmı mesala örnek symbian isletim sistemlANDROİD isletim simtemli olunca her siteden video ları açarmı mesala örnek symbian isletim sistemli telefo
ANDROİD isletim simtemli olunca her siteden video ları açarmı mesala örnek symbian isletim sistemlANDROİD isletim simtemli olunca her siteden video ları açarmı mesala örnek symbian isletim sistemli telefo

Emre

Üye
symbianla ancak youtube video izlersin androide var onla bütün videoları izlersin

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
600 tl lik note 3 ler var orjinal gibi

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Git Tablet Al Film İzleyeceksen Geniş Geniş

Üst Alt