internet paketinde en yavaş ve en kazık avea

Sponsorlu Bağlantılar

zed313

zed313

Üye
    Konu Sahibi
internet paketinde en yavaş ve en kazık avea
abi turkcel hattım var 100 mb aldım 1 ay msn açık durdu 100 mb ancak gitti 8 saate 3 mb gidio yakşaşık arkadaqşlar avea hattan msne bağlandım abi inanılır gibi diil 5 saate 30 mb gitmiş bu kadar olur ..

• Beğen
Tepkiler: depresifim

eyup007

eyup007

Üye
Avea türkcelle göre nispeten biraz daha ucuz olacak okadar artık..

kurt42

Üye
kullanıma göre değişebilir,operatörlerle ne alaka ?

izmirligenc

izmirligenc

Üye
oyle bi baslik acmissinz ki gorende milyarlar kayip etmissiniz kazik atmis sanacak

Avea*

Avea*

Üye
Kullanılan megabyte miktarı ile operatörü nasıl bağdaştırdınız anlayamadım doğrusu.

yagizbogac

yagizbogac

Üye
avea c tipi lisans olduğu için en yavaş ve en kapsama alanı dar avea var. ve pahalıda bence ben ığdırdayım 3g buraya 2 hafta önce geldi merkeze. birde neymiş efendim 81 ilde aynı andaymış 1 sene geç geldi buraya be yuh avea sana yuh. ama senin sorunun aveayla ilgili değil mb kullanıma göre düşer.

ERKANTEZCAN

Üye
gene ıyı boluda hala yok 2g den baglanıyorum sözde 4gb paket aldım nerden bileyim böle olduğunı aylık 100 mb kullanmıyorumdur.

zed313

zed313

Üye
    Konu Sahibi
Kullanılan megabyte miktarı ile operatörü nasıl bağdaştırdınız anlayamadım doğrusu.
nasıl bağdaştırılmasınkı sonucta kullandığım miktarı görüyorum ve giden mb.yi görüyorum doğru düzgün bağlanmıyor bile 90 lılardan kalma bi bağlantı sanki

--------------- Ekleme ---------------

oyle bi baslik acmissinz ki gorende milyarlar kayip etmissiniz kazik atmis sanacak
kardeş deneme amaçlı 100 mb aldım demekki normal faturadan bağlansam bilinçsiz olarak neler olacaktı başlık açmak için milyarlarmı kaybetmek lazım millet zaten yediği kazıklardan sonra uyanıyor halkımız saf :bann:

lgkg300

lgkg300

Üye
abi turkcel hattım var 100 mb aldım 1 ay msn açık durdu 100 mb ancak gitti 8 saate 3 mb gidio yakşaşık arkadaqşlar avea hattan msne bağlandım abi inanılır gibi diil 5 saate 30 mb gitmiş bu kadar olur ..

Avea türkcelle göre nispeten biraz daha ucuz olacak okadar artık..

Ne alakası var ya... Kullandığınız msn programına bağlı örneğin slick adlı programı kullanırsanız 100mb bir ay zor dayanır. ve sürekli online olursanız... ayrıca internete girdiğinde resimleri gizlerseniz çok rahat bir şekilde yeter. ben 100mb kullanıyorum facebook+tweeter+msn +web... çok rahat bir şekilde yetiyor bana.
kullandığım msn: Sh messenger+palringo- en ucuz msn :yuru
web tarayıcısı:bolt (seçeneklerden resimleri gizleyin)

eren6523

eren6523

Üye
o senin kullandığın programa veya kullanım sıklığına bağlı belki turkcell deyken 1 kişiyle konuştuysan avea ile msn açtığında 15 kişiyle konuşmuşsundur.Bunun hatla bir alakası yok.Ama avea internette turkcell'e göre çok yavaş ve açık alan dışında çok zor çekiyor

kol@j

kol@j

Üye
TTNET 3g avea ortaklığında 500 mb 5,99 tl lik paket aldım kota aşım ücreti 100 kb başına 0,002 tl dediler (ttnet mi söyledi avea mı hatırlamıyorum.) o da 1mb yaklaşık 2kuruş ediyor da meğersem o 5 kuruşmuş. 2,5 gb aylık kullandım 82 tl fatura geldi.

üstelik modemi bağla laptop'u bırak su içer gibi kotayı yiyo birgün bırak öylece hiç bilgisayrı kullanma 50 mb kesin gider. 10 dakikalık bir video indir 100mb kesin gidiyor. video nun kapasitesini de aşıyor. hem msn de görüntülü görüşme yapmanızı da hiç tavsiye etmem

ttnet lilere bir güzellik bu ama avea faturalandırıyo. ttnet hiç karışmıyo.
birde 1000 saatlik wirofon hediyesi var paketinde bile yazıyor.
ne telekom'un ne ttnet' in ne de avea'nın haberi var. zaten ne kadar kullanmaya çalışsamda olmadı bir iki kere karşıdakinin sesini duydum o beni duyamadı.
şikayetler sonuçsuz kalıyor. vaz geçsek olmaz 2 yıllık sözleşme var. bende biradere vereceğim evinde net var bunu da dışarda kullansın 500 mb boşa gitmesin bari.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
aynen benim arkadasada 86tl fatura geldi suan kullanmiyorlar

serkanucar35

serkanucar35

Üye
N70 Kullanırken 100MB Artıyordu Bile Ama 5800 Aldım Ayda 3 Kere 100MB Paket Alıyorum Genç Avealıyım 4 Lira :) Ayrıca 3.5G 'de Gayet Hızlı Download Yapıyorum.

Üst Alt