İnternet Paketi Hızlı Bitiyor

Sponsorlu Bağlantılar

yaso3597

Üye
    Konu Sahibi
İnternet Paketi Hızlı Bitiyor
Beyler çıldırıcam yardim lütfen. Eski telefonumda 1 gb alirdim yeterde artardi. G3 artık kullaniyorum 2 gb yaptim daha 15 gün gecti 450 mb kaldı diyor toplasan günde 3 saat anca giriyorum niye boyle sizce kafayı yiyeceğim.

trsword52

trsword52

Üye
Otomatik uygulama güncelleme açık olabilir.

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4

Koradam

Üye
Tüketen her şey belli aslında...

trsword52

trsword52

Üye
Opera max kullanırsan veri tasarrufu sağlayabilirsin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Android telefonların en büyük sıkıntılarından biri bu . Otomatik güncellemeyi kapat sürekli bağlantıdan kaçın ve ne var ne yok diye bak çık belki tasarrufa geçer

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4

Koradam

Üye
Android telefonların en büyük sıkıntılarından biri bu . Otomatik güncellemeyi kapat sürekli bağlantıdan kaçın ve ne var ne yok diye bak çık belki tasarrufa geçer
Mobil veride iken telefonumun güncelleme yaptığın asla görmedim.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Opera Max Kullanıp ArkaPlan Verisini Kısıtlayabilirsin (Ve Birçok Özellik vs.)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mobil veride iken telefonumun güncelleme yaptığın asla görmedim.
Kullandığın twitter , facebook gibi programlar yüksek kaliteli veri içerdiğinden de internet tüketimi fazla olur.

Koradam

Üye
Kullandığın twitter , facebook gibi programlar yüksek kaliteli veri içerdiğinden de internet tüketimi fazla olur.
Sanki bunu tüm Os larda yapmıyor. Zaten konuda ki ilk postumu okursanız sizin dediğiniz şeye değindim üstü kapalı olarak ;)
Ama sizin yorumunuz ise bambaşka

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Senkronizasyon açıkken sürekli bildirim kontrolü ve uygulama içinde veri güncellemesi yapıyor sen kullanmasan da verş tüketiyor. Anlık bildirime ihtiyacın oladığında kapat. Şarj tasarrufu da yapar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
8 gb aldım 2 hafta gitti 400 mb kaldı

goldmobile

goldmobile

Üye

10 günde 3gb getmiş otomatik güncellemeler kapalı sadece internetde dolaşıyorum

goldmobile

goldmobile

Üye

celilcemre

celilcemre

Üye
Kardeş az veri yiyen uygulama kullanın. Mesela opera mini. 3gb Symbian için yeterli gelir.