internet paketi bitti kontör de yok yine de süper hızda internete giriyor!

Sponsorlu Bağlantılar

burak236

Üye
    Konu Sahibi
internet paketi bitti kontör de yok yine de süper hızda internete giriyor!
daha 1 saat önce internet paketim bitti 1 tl de para vardı tel.'de. Bi siteye girdim yanlıslıkla girdi sonra facebook twitter derken 1 saat olmuş. Daha sonra bi şeyler indirdim 50 mb felan. Yaa paket bitti, lira yok nasıl giriyo hızı da yavaş değil bayağı hızlı. Bİ SORUN ÇIKMAZ DEĞİL Mİ? Neden böyle oluyo ?

Metin137

Metin137

Üye
hangi siteye girdin ayrıca hangi programla girdin?

blackcat67

blackcat67

Üye
daha 1 saat önce internet paketim bitti 1 tl de para vardı tel.'de. Bi siteye girdim yanlıslıkla girdi sonra facebook twitter derken 1 saat olmuş. Daha sonra bi şeyler indirdim 50 mb felan. Yaa paket bitti, lira yok nasıl giriyo hızı da yavaş değil bayağı hızlı. Bİ SORUN ÇIKMAZ DEĞİL Mİ? Neden böyle oluyo ?

hattın faturalı değilse hiç bir sorun yaşamazsın sorun seninle alakalı değil operatör firmasının açığı var anlaşılan

yaso3597

Üye
Kontör olmadanda girebilirsin şayet TL yüklediğin zaman o megabaytların yerine sayılcak 1 saat durduğuna göre - lere inmiştir bakiyen geçmiş olsun .

place3461

place3461

Üye
eğer bedava serveri değiştirilmiş bir tarayıcı kurup kullanmışsan farkında olmadan internete giriyor olman normal bir durum...yoksa diğer türlü arkadaşın değigı gibi kimi operatörler eksilere kadar tl kullandırabiliyor..turkcell -8e kadar tl kullandırabiliyor..

OğuzcanAbi

Üye
Bence killananildigin kadar kulan bizim bi arkadas vardi 2 yil bedava mesaj atti sonra hiçbirsey kesilmedi

ozgurkys

Üye
Aynı şeyi ben bütün ramazan boyunca yaptım.Eğer aktif olan bağlantıyı kesmessen ücretsiz girersin.

Batu.007

Batu.007

Üye
kardeş yanısını bende yaptım köntör yüklemiştim 10 tl yaklasık 8 tl si bianada gitti vergiler hariç

Üst Alt