"İnterde artık sıkıldım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
"İnterde artık sıkıldım"
İtalya'nın FC Inter takımında forma giyen milli futbolcu Emre Belözoğlu, İtalya'dan ayrılma isteğini yineledi.

Futbol Federasyonu'nun aylık yayın organı "TamSaha" dergisine bir ropörtaj veren Emre Belözoğlu, FC Inter'de 4 yıl mutlu bir dönem geçirdiğini, ancak artık sıkıldığını belirterek, "Bu İtalyan basınına da yansıdı. Inter camiasından tepki de aldım. Ben 4 yılın yeterli bir süre olduğuna inanıyorum" dedi.

Emre, FC Inter'de en büyük eksikliğin sabır olduğuna da dikkat çekerek, "Inter camiası 20 kişilik bir takıma bir türlü sabredemiyor. İsteniyor ki, yeni gelen futbolcular, o sene Avrupa'da ve ligde ne kadar kupa varsa hepsini kazansın. Yanlış olan da bu beklenti. Dünyanın en iyi, en büyük 10 futbolcusunu da Inter'e getirseniz, seneye şampiyon olacağınızın garantisi yok. Futbol bir takım oyunu. İnter'in problemi bu işte. Sabır yok" diye konuştu.

Futbol hayatını İngiltere veya İspanya'da sürdürmek istediğini ifade eden yıldız futbolcu, kendisine sürekli 'Teklif gelirse Türkiye'ye döner misin?' sorusunun yöneltildiğini belirterek, "Ben de cevap olarak 'Her şey mümkün' diyorum. Bu işin maddi önemini reddedemeyiz. Eğer Türkiye'den ciddi teklif gelirse ve beni Avrupa'da tatmin etmeyen şeyler olursa, dönmeyi düşünebilirim. Benim tercihim ilk olarak kesinlikle Avrupa. Barcelona beni en çok cezbeden takım. Orada oynamayı gerçekten çok isterim. Beni çeken şey, oyun anlayışları ve sahaya koydukları mücadele" şeklinde konuştu.
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fenerde mutlu olacaktır.... :)
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Fenerde mutlu,şampiyon....(Gerisini saymak cok uzun olur) olur.Yanına Nihatta olursa ohhh :):):):)
 

ardaca

Üye
keşkeee!!! milli takım gibi oluruz o zaman
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt