Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symberk

Symberk

Üye
    Konu Sahibi
Interactive Voice Call Master v1.50 Türkçe

1-)istemedigiz numalardan cagrı geldigi zaman anında mesgul tonu veriyor siz bunu duyup rahatsı olmuyorsunuz bile ama ne zaman aradıgını gorebiliyorsunuz. gizli numara dahil

2-)ustteki ozelligi mesgule dusurme yerine sessiz olarak ayarlayabiliyorsunuz.

3-)kişilistenizdeki numaraların tamamını mesgule duserebilir yada sessize alabilirsiniz. bunun dısındakileri kabul edebilirsiniz.

4-)yogun oldugunuz yada toplantıda oldugunuz zaman telesekretere baglayabilirsiniz. ucretsiz olarak. daha sonra mesajları anında dinleyebilirsiniz.

5-)sadece istediginiz numaraları veya gizli numarayı telesekretere baglayabilirsiniz.

6-)her aramayı kaydedebilirsiniz

7-)hafızanız cok azsa sadece belirledigniz nolardan ve gizli nodan gelen aramaları kaydedebilirsiniz.

8-)telefon kapatılıp acılınca otomatik baslıyor. pek cok blacklist bunu yapamıyor.

9-)eski sevgilini sizi arayınca direk mesgul tonu verir ve otomatik sizin ayarladıgnız anlamlı bir mesaj gonderir.

10-)yada direk onu telesekretere baglayıp sesinizle bişeyler soyleyebilrisiniz

11-) bunların hepsini zamanlayıcılı yapabilir.KEndimden ornek veriyim:

benim bir telefon sapıgım var beni gece 00:00 la 03:00 arasında gizli nodan rahatsız ediyor. bu saatlerde gizli noyu engeller. Sabah 8:30da okula gidiyorum.ders saatlerim arasında telesekretere baglayıp derste oldugumu soylerim ya da sessize alırım ya da direk mesgule dusururum. saat 13:00-13:40 arasında okulda ogle teneffusu var. Bu saatler arası hersey normal olur.13:40 tan 15:00 a kadar yine telesekretere baglarım . 15:00dan sonra bu kez normale donerim ama beni arayanların yada benim aradıklarımla aramda gecen tel konusmalarını gizlice kaydederim(belki lazım olur hafızada ter kaplamıyo) gece yine gizli noyu engellerim boyle gider.

en onemlisi bunları bir tek ayarlamayla kendi otomatik yapar.

not:normalde telefon hafızasına bişey yuklenmesine karsıyım ama bu proyu tel hafızasına yukleyin. hafıza kartı cıkarılırsa program kapatılmasın

NOT: program yüklemesi sonunda çıkan kodu bir yere not edin o kodla programı lisanslayacaksınız.

TÜRKÇELEŞTİRME HAKKINDA:

- 1000 küsür kelime çevirdim. Bitirene kadar imanım gevredi. O yüzden lütfen emeğe saygılı olalım.

- Türkçe yamayı programı kurduğunuz sürücüyle aynı yere kurmayı unutmayınız.

İnteractive Voice Call Master V1.50;

Bu da Türkçe yaması;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AS_MU, maxci_88 ve Nadir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Symberk

Symberk

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

PowerMILL

Üye
türkçe yamayı tekrar yayınlamanız mümkünmü.

Kolay Gelsin...

menzil957

menzil957

Üye
emeğin için teşekkürler
ama n96 desteklenmiyor dedi
1.04 yükleniyor ama oda ıngilizce
çağrıları kaydediyormu kaydetmiyormu bilmiyorum
nereye baktıysam kaydettiğine dair bişi bulamadım
kayda nasıl başlıyo nereye kaydediyo ingilizce olarak yazacak varmı arkadaşlar

silivriserdar

silivriserdar

Üye
türkçe yama silinmiş

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar bu program kayıt yapmıyor galiba kaç kere arandım ve aradım ama kayıt yapmamış nereye kayıt yapıyor bileninız varmı

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkürler

cakabey52

cakabey52

Üye
yama linkini tazeleyebilir miyiz?

finike_ru

finike_ru

Üye
Binlerce kelıme cevırdın ama yama sılınmış.

enver_226

Üye
Evet eline emeğine sağlık ama yama silinmiş malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt