İntel i3 350m işlemci vs İntel core2 duo e7500

Sponsorlu Bağlantılar

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
    Konu Sahibi
İntel i3 350m işlemci vs İntel core2 duo e7500
Arkadaşlar benim pc işlemcisi intel core 2 duo e7500.Uygun fiyata i3 işlemci buldum 350m model.Hangi işlemci daha iyi oyun performansı sağlar.Elimdeki mi yoksa i3 mü?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İ3 Daha iyi Performans Verir Tabiyki.Bendede Var Aynı Seri 7500 OC İle 3.7 GHZye Çıkartıyorum Bazı İşlemlerimde Hız Farkı Oluyor Fakat Senin İçin İ3 daha İyi Olacaktır diye Düşünüyorum.Ama M Serisi Ne Alaka Laptop Serisi Bir İşlemciyi Napacaksın?

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
    Konu Sahibi
Laptop serisi olduğunu bilmiyordum ustam sağolasın masaüstü pc benimki senden birşey isteyeceğim.4gbram+nvdia ge force 9400gt 1gb 128 bit ekran karı+intel core2 duo e7500 işlemcim var.Ram değilde oyunlar için ekran kartını mı değiştirsem iyi olur işlemciyi mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Laptop serisi olduğunu bilmiyordum ustam sağolasın masaüstü pc benimki senden birşey isteyeceğim.4gbram+nvdia ge force 9400gt 1gb 128 bit ekran karı+intel core2 duo e7500 işlemcim var.Ram değilde oyunlar için ekran kartını mı değiştirsem iyi olur işlemciyi mi ?
Sistemindeki Acil Değiştirmen Gereken Parçalar Önce Ekran Kartı Bence.Ekran Kartı Alırsan + Olarak PSU Alman Gerekecek Yani Güç Kaynaği.500 600W Lık Bişey Alman Gerek 80 Plus Üzeri

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
    Konu Sahibi
PSU 550 W olması lazımdı buna uygun bir ekran kartı var mı uygun fiyata araştırabilrsen eğer çok sevinirim.İkinci el olursa hem daha ucuz olur

Üst Alt