• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Intel Atom CE4100 Medya İşlemci ( Fiyatı / Resimleri / Özellikleri / Çıkış Tarihi )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi


Dünyaca ünlü donanım üreticisi Intel, ‘‘Atom CE4100’’ isimli yeni medya işlemcisini tanıttı. İşlemci ile ilgili detaylı bilgileri haberimizin devamından bulabilirsiniz.


Intel’in dijital TV’ler, DVD oynatıcılar ve setüstü cihazlar için geliştirdiği Atom CE4100 isimli yeni medya işlemcisini tanıttı. Intel’in ilk 45 Nanometre üretim mimarisine sahip olan işlemci, internet ve yayın uygulamalarını destekliyor. 1.2 GHz hızında görev yapan işlemci, kayıpsız bir şekilde 1080p video akışını da destekliyor. DivX Home Theater 3.0 sertifikası içeren işlemciyi rakiplerinden ayıran en belirgin özellikse, güvenlik işlemcisinin ve NAND flash kontrolcüsünün bulunması.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt