installserver.exe belle refresh

• 29 Eylül 2012
  • 1753 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. refreshe gectikten sonra hack iptal oldu dolayisiyla bende forumdaki hack i yaptim fakat hala yuklenen bilesik hatasi aliyorum. Kendi kullandiginiz installserver.exe yi upload edebilir misiniz

Yazan: IchigoKurosaki
  2. Bekle...

- - - Eklendi - - -

http://qfs.mobi/f204950

Linki tıkla ve installserverS^3.zip klasörünün içindeki dosyayı C:/sys/bin klasörüne
    [MaxiCep] Install Server RP+ v1.7.zip klasörünün içindeki dosyayı C:/patches klasörüne at, telefonu restart yapıp rompatcherı çalıştır ve içindeki üç yamayıda aktif et,
    artık hack işleminin olması gerekir.

3. 2 yama var bende aktif ettim sonuc ayni

4. download ettiğin dosyanın içinde [MaxiCep] Install Server RP+ v1.7.zip dosyası var onun içindeki yamayı C:/patches klasörüne attın mı?

Onu atınca rompatcher da artık üç yama görünür, üçünüde aktif et olması lazım...

5. widget yüklemeye çalışıyorsun sanırım, unsigned oyun yükle bakalım sonuç ne olacak

6. oyun uygulama yukluyorum widgetler olmuyor,c:/patcheste gormuyo e:/patcheste goruyo

7. refresh e nokia suiteden geçtin ise hack sizdir onun için yeniden hack yapman lazım fakat format attığın zaman hack yine gider.

en garantilisi modifiyeli yazılım yükle sorun olmaz.

8. flash atarak gectim,modifiyeli yazilimlari begenmiyorum birkac kez yukledim

9. dostum hackte sorun yok...
    Widgetları sis olarak yüklemeceksin mif dosyalarını kullanacaksın ok

- - - Eklendi - - -

sen istediğin widgeti link ver yükleyelim

10. birkac mod var sis olarak yukluyorum

11. hangi modlar

12. hafiza karti simgesi gosterme,tactile feedback,led isigiyla uyari

13. sis editör ile dosyaları çıkartıp, klasörleri ana dizine at tamamdir illede sis yüklemen gerekmiyor

14. resource in icine falan atilmiyo mu

15. zaten klasör olarak çıkartıyor sen klasörleri ana dizine attınmi o yerini bulur ok

16. tamam oldu kardes led isigiyla uyarma modunun refreshini bulamadim zaten

17. zaten gereksiz bir mod dostum boşver

18. hosuma gidiyo c6-01 in menu tusu isigi cok soluk

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 05:04