İnstagram İsim Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
İnstagram İsim Önerisi
Merhaba arkadaşlar amatör fotoğrafçıyım fotolarımıda instagramda paylaşıyorum 5 K ya yakında takipçim var, bu zamana kadar username olarak kendi adımı kullanıyordum ama yabancılarında anlayabilmesi için İngilizce fotoğraflarla ilgili yaratıcı bir isim aramaya giriştim tahmin edebileceğiniz gibi çoğu alınmış Username İngilizce olunca da gendeki bu ingilizceyle bir yere kadar yaratıcılık oluyor sizden fikirlerinizi bekliyorum lütfen yardımcı olun :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ingilizce düşkünlüğüne gerek görmüyorum Türkçe isim yeterli, bende program yapımcısıyım yaptığım hepsini de Türkçe adlar verdim ve sevdi yabancılarda :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Ulaşabildiğim Türk kitle o kadar az ki o bakımdan İngilizce düşünmüştüm "Kefelon" u almaya çalışdım ama onuda almama izin vermiyor instagram :)

Edit: Türkçe önerilerinde açığım güzel birşeyler çıkarsa tabi ki kullanırım :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o senin bileceğin iş artık :) benim fikrim budur

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
beyler nedir bu takipçi merakı anlamadım ben varsa bi güzelliği bizde başlayalım nedir ne değildir bu merak söyleyin bi

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
beyler nedir bu takipçi merakı anlamadım ben varsa bi güzelliği bizde başlayalım nedir ne değildir bu merak söyleyin bi
takipçi merakı değil bu dostum amatör fotoğrafçıyım yazmıştım yukarıda resimlerimide kitlelere ulaştırabileceğim tek yer instagram bu bakımdan takipçiler önem kazanıyor ne kadar takipçi sanatın o kadar kişiye ulaşır :) Yani bu ergenlerin bakın şu kadar takipçim var meselesi ile bir değil :)

Edit imla

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
takipçi merakı değil bu dostum amatör fotoğrafçıyım yazmıştım yukarıda resimlerimide kitlelere ulaştırabileceğim tek yer instagram bu bakımdan takipçiler önem kazanıyor ne kadar takipçi sanatın o kadar kişiye ulaşır :) Yani bu ergenlerin bakın şu kadar takipçim var meselesi ile bir değil :)

Edit imla
ben de o ergenlerden bahsediyordum :) başarılar dilerim kolay gelsin :oke:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Teşekkürler isim fikirlerinizide beklerim :D
istediğin şekilde yapabilirsin bizim öğretmen adının sessiz harflerini yapmış kullanıcı adını.ismi orjin.yaklaşık 7 bin takipçisi vardı

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

Üst Alt