İnsansız Dünya Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Sivil Mühendislik Uzmanları insansız bir dünyanın nasıl olacağını araştırdı. Bulunan sonuçlar doğrultusunda tasarlanan illüstrasyonlar oldukça ilginç görüntüler sunuyor.


 

Silinen Üye 299735

Üye
felaket olur gerçekten:(
 
keremerson

keremerson

Üye
böylemi olurmuş :bilmm
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
acayip...:hmmm
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ilginç ve acayip yani
 
Soneday

Soneday

Üye
ürkütücü
 

_KadirşinaS_

Üye
Bence çok daha güzel olurmuş.:oke:.Çünkü herşey doğal haline geri dönermiş gördüğünüz üzere
 
blackmetalic

blackmetalic

Üye
düşünmek bile istemiyorum.
 
qurbuz

qurbuz

Üye
ilginç ve ürkütücü
 
canted

canted

Üye
hatta belki dahada kötü olabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt