İnsanlık Tarihin En İlginç 10 Ölüm Olayı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
İnsanlık Tarihin En İlginç 10 Ölüm Olayı
arkadaşlar biliyorum biraz uzun geliyor ama gerçekten ilginç gülermisin ağlarmısın ecelin nereden geleceği gerçekten belli değil


1)
Amerika'da 1995 yılında Bir Kola makinesinden bedava içecek almaya çalışan adam makineden fırlayan kutu kolanın kafasına isabet etmesi sonu hayatını kaybetti.


2)
Astronot biliminde çığır yaratan ...Tycho Brahe isimli Danimarkalı bilim adamı tuvalet gitmediği için ölmüştür. 16. yüzyılda yemek bitmeden sofradan kalkılması hoş karşılanmazdı. Tycho Brahe davetli olduğu bir şölene gitmeden tuvalete girmeyi unuttu. Yemekte içki fazla kaçıran bilim adamı tuvalet gitmek için izin isteyemeyecek kadar nazik olduğundan israr kesesi patlamıştır ve 11 gün acı çektikten sonra ölmüştür.


3)
Arjantin Buenos Aires'te gerçekleşen ölüm olayında karısını öldürmeye çalışan adam karısını kaldıkları otelin 23. katında aşağıya atar. Kadın aşağı düşerken elektrik tellerine takılır. Karısının ölüp ölmediğinden emin olmak isteyen adam kendisinide aşağı atar, tellere tutunamaması sonucu yere çalırarak hayata veda eder.


4)
1983 yılında Amerika'nın San Diego eyaletinde polisler tarafından hırsızlık yaparken yakalanan kadın eğer kendisini bırakmazlarda ölene kadar nefesini tutcağını söyledi. Polislerin bu isteği kabul etmesi sonucu kadın kendi nefesini tuttu ve morarak öldü.


5)
İtalya'da gerçekleşen bir ölüm olayında Pisa kentinde oturan Romollo Ribaldo isimli adam işsiz olduğu için intihar etmeye karar verir. 42 yaşındaki Romollo Ribaldo'ya eşi intihar etmemesi için dil döktü. İkna olan Romollo ağlamaya başladı ve elindeki silahı yere fırlattı ve kötü sürpriz_ Yere düşen silah ateş aldı ve silahtan çıkan kurşun Romollo'nun eşine isabet etti ve kadın öldü.


6)
Amerika'da bir hayvanat bahçesinde görevli olan fil bakıcısı rutin temizliğini yaparken filin dışkısı altında kalarak can vermiştir.


7)
Khay Rahnajet isimli Iraklı bir terörist içinde bomba düzeneği olan bir paketi posta ile suikast adresine gönderdi. Paketin üzerinde yeteri kadar pul olmadığı için posta servisi paketi geri postalar. Paketi alan acemi terörist pakete bomba düzeneği kurduğunu unutarak paketi açar, bombanın patlaması sonu parçalanarak ölür.


8 )
Eşine şaka yapmak isteyen Jake Fen isimli bir adam kendisini asmış süsü verir. Eve gelen eşi kocasının kendisini asığı görünce bayılır. Bu sırada kapıyı açık gören komşuları olan kadın içeri girer. Jake ve eşinin öldüğü zanneden kadın evi soymaya karar verir ve ne varsa toplar. Evden topladıkları ile dışarı çıkamak üzere olan kadına Jake tekme atar. Kadın cesedin canlandığını zannederek korkudan ölür.


9)
New York'un işlek caddelerinin birinde bir otomobil yürüyen bir yaya hafifçe çarptı. Yaya tam yerden kalkacağı sırada yoldan geçen birisi kalkmazsa sigortadan yüklü miktarda para alabileceğini söyler. Yayada yola tekar yatar. Otomobil sürücüsü ise yayanın yerden kaltığını düşünerek gaza basar ve yaya otomobilin altında ezilere can verir.


10)
Mısır'da bir çiftçilik yapan bir adam tavuklarından birinin Nil nehrine düştüğünü farkeder ve tavuğunu kurtarmak için nehre atlar. Fakat girdaba yakalanınca kıyıya dönemez ve yardım ister. Adamın yardımına yetişen oğlu başarılı olmaz ve o da girdaba kapılır. Baba oğul kurtarılmak için yardım istemeye başlarlar. Adamın karısı kızları ve diğer oğlu yardım etmek isterler fakat onlarda başarılı olmazlar. 6 kişilik aile boğularak can verir fakat tavuk kurtulur

 


doctorrr

doctorrr

Üye
ironik :s
 
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gülermisin :kop2: ağlarmısın :ağlarım:
 

PixelWolf

Üye
:allalla: söyleyecek birşey bulamıyorum
 
Jitou

Jitou

Üye
:kıskıs:
 
Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Tam olarak trajikomik dediğimiz şey.
 
15097

15097

Üye
bu arada başlıkta insalık yazıyor.onu düzelt istersen :tebessüm:
 
tempestshine

tempestshine

Üye
Bunların hepsi bu bölümde defalarca kez paylaşıldı
 
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
5. çok kötü :(
 
Del Rey

Del Rey

Üye
9. haketmiş.
 
theseusx

theseusx

Üye
4. ölüm gerçek değil çünkü hiç bir insan kendi nefesini tutarak intihar edemez. Biyolojik olarak imkansız.
2. ölüm de ise adamı google da arattım vikipedi de aniden öldüğünü yazıyor. Öyle 11 gün acı çekti falan yazmıyor.

Paylaşım için teşekkürler.
 
bill_

bill_

Üye
4. Olayn gerçk olduğunu sanmyorum pek :hmmm
 
msy2017

msy2017

Üye
ben de 4. olayın olamayacağını duymuştum.bir süre tutar ama ölene kadar tutamaz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt