Insanlık Dışı Uygulamalar Kalkacak

Sponsorlu Bağlantılar

 • 20 Eylül 2013
 • 211 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 20 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, yeni bir demokrasi paketi hazırlandığını hatırlatarak, "Allah'ın izniyle bu ülkede geri kalan insanlık dışı uygulamalar da yakın bir süre içinde tedavülden kalkacak. Çünkü çok kısa bir süre içerisinde sayın Başbakanımız yeni bir demokrasi paketini daha açıklıyor." dedi.

  Açılışta Egemen Bağış'ın yanı sıra Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol ve Gaziosmanpaşa Kaymakamı Seddar Yavuz da yer aldı.

  Açılışta konuşan Bağış, "Bugün çok ama çok önemli bir yatırımı gerçekleştirmek üzere bir aradayız. Bu yatırım belki dünyanın en değerli hisse senetlerinden, bonolarından daha önemli bir yatırım, çünkü geleceğe yapılan bir yatırım. Ülkeye yapılan bir yatırım, sadece eğitime değil en muteber nesne olarak bildiğimiz sağlığa yapılan bir yatırımdır." ifadelerini kullandı.

  Gündeme ilişkin konulara da değinen Bağış, yeni bir demokrasi paketinin hazırlandığını hatırlatarak, şöyle konuştu: "Allah'ın izniyle bu ülkede geri kalan insanlık dışı uygulamalar da yakın bir süre içinde tedavülden kalkacak. Çünkü çok kısa bir süre içerisinde sayın Başbakanımız yeni bir demokrasi paketini daha açıklıyor. O paketin içeriği ben inanıyorum ki milletimizi sevindirecek."

  Konuşmaların ardından kurdela kesilerek okulun açılışı yapıldı. Bağış ve beraberindekiler daha sonra okulu gezdi.
   


  Yazan: haydaravısyon

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/07/2019 - 15:15