İnsanlığın öldüğü an...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnsanlığın öldüğü an...

Amerika'da saldırıya uğrayan bir kadına yardım etmeye çalışan evsiz, bıçaklanarak öldürüldü.

Amerika'da saldırıya uğrayan bir kadına yardım etmeye çalışan evsiz, bıçaklanarak öldürüldü. Güvenlik kamerası da evsizin can çekişmesi ve kimsenin yardım etmediği "insanlığın öldüğü bu anı" görüntüledi.
31 yaşında bir göçmendi
New York'ta yaşanan son olay Amerika'da insanlığın geldiği noktayı gözler önüne serdi. Hugo Alfredo Taleyax sokakları evi edinen Latin Amerikalı 31 yaşında bir göçmendi. Amerikan rüyası onü New York'a getirdi.
Ancak işler umduğu gibi gitmedi, evsiz kaldı, sokaklarda yatıp kalkmaya başladı. Bazen aç yattı bazen çöpten ekmek topladı bazen de bir köşede dilendi. Ancak yine de insanlığını kaybetmedi.
Nefesi yetmedi
18 Nisan gecesi Hugo Alfredo, New York'ta siyahî nüfusun çoğunlukta yaşadığı Jamaica bölgesinde bir kadının saldırıya uğradığını gördü. Hiç düşünmeden yardıma koştu. Yardım etti de. Kadın kurtuldu. Ancak evsiz kahraman göğsüne defalarca bıçak darbesi aldı. Saldırgan kaçtı o da peşinden gitti. Ancak Hugo Alfredo'nun nefesi yetmedi koşup yakalamaya. Oracıkta düştü.
Güvenlik kamerası da o anı saniye saniye kaydetti.
Kan kaybından ölmuştü
Daha acı olanı ise güvenlik kamerasının sonradan kaydettiği görüntülerle ortaya çıktı. Amerikan rüyasına kapılıp evinden uzaklarda bir sokakta can veren Hugo'ya kimse yardım etmemişti. Yanından en az 25 kişi geçmişti. Sabah olduğunda artık çok geçti. Hugo, kan kaybından ölmuştü. İhbar üzerine olay yerine gelen 911 görevlileri sabah 07.20'de Hugo'nun resmi ölüm raporunu tuttu ve gitti.
Şimdi polis olayın sorumlularını arıyor, Amerikan televizyonları da halkın insanlığını sorguluyor.
Amerika'dan bir kahraman Hugo geçti. Şimdi kimsesizler mezarlığında yatıyor; adaletten çok insanlık onurunu görmek istiyor.

• Beğen
Tepkiler: haltie ve Yağmur

Yağmur

Üye
yazık çok yazık :off:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ağlarım: anlamıyorum bu insanları

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dün geceden beridir düşünüyorum altından çıkamadım bir ambulansı çağıramayacak kadarda insan değillermiş

XaRFaX

XaRFaX

Üye
gittikçe hayvanlaşıyoruz medenileşeceğimize.allah sonumuzu hayır etsin...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Hiç boşuna bizde olsaydı yardım ederdik demesin.İstiklanın orta yerinde adamı bıcak manyagı ettiler hemde güpe gündüz üstelik milyonların geçtiği cadde de kimse yüzünü bile dönmedi.Babacan Türk milleti Müslümanlığa gelince kül bırakmaz daha baba kimse müslüman olmaz.Ancak gasp tecavüz vurdumduymazlık hırsızlıkta çocuk istismarında kısacası suçta Avrupanın en onde gelenidir.Özellikle tecavüzde kimseyle yarışamaz bu ülke.Her sene gelen Turistlere neler oldugu nasıl tecavüze ugradıgını rakip yabancı turizm ülkeleri tarafından çok güzel bir şekilde(!) reklamların nasıl yapıldıgını şahit oluyoruz.İnsanlık hepten güm olmuş.Bitmiş müslümanlık.Acaba daha dip noktasını gördük mü?Yoksa düşüş devam mı edecek

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hiç boşuna bizde olsaydı yardım ederdik demesin.İstiklanın orta yerinde adamı bıcak manyagı ettiler hemde güpe gündüz üstelik milyonların geçtiği cadde de kimse yüzünü bile dönmedi.Babacan Türk milleti Müslümanlığa gelince kül bırakmaz daha baba kimse müslüman olmaz.Ancak gasp tecavüz vurdumduymazlık hırsızlıkta çocuk istismarında kısacası suçta Avrupanın en onde gelenidir.Özellikle tecavüzde kimseyle yarışamaz bu ülke.Her sene gelen Turistlere neler oldugu nasıl tecavüze ugradıgını rakip yabancı turizm ülkeleri tarafından çok güzel bir şekilde(!) reklamların nasıl yapıldıgını şahit oluyoruz.İnsanlık hepten güm olmuş.Bitmiş müslümanlık.Acaba daha dip noktasını gördük mü?Yoksa düşüş devam mı edecek

Beterin Beteri vardır daha bu günler iyi günlerimiz bence Malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt