Insan Sevgilisiyle Telefonda Konuşurken Sıkılırmı ?

• 28 Eylül 2013
  • 909 Okunma
  • 10 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar,
    Sevgilimle telefonda konuşurken bi zaman sonra konu bulamaz olduk ve laf eveleyip gevelerken sıkıldım haliyle ? Bu benim sıkılmam sevgilimi sevmediğimimi gösterir yoksa normalmidir ?

Yazan: _OgUz
  2. Ben arkadaşımla konuşurken bile sıkılmam :) Zaten yaşın -19/18 ise sevgiliye hiç gerek yok :)

3. Bence gayet normal. Biz skype tan görüntülüde konusuyoz. Goruntulude 20 dk bakstgmzı biliyom. Telefonla konusurkende genelde susuyoz 1 dk konusuyosak 5 dk susuyoz.
    Sevdiğin yanındaysa konuşmak gürültüden başka birsey değil ;)

4. sıkılırsın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Eylül 2013
  5. gercektende insan bi süre sonra konuşacak birşey bulamıyor

6. Bence kesinlikle normal.Fakat cok yakin arkadasinla surekli konusacak bir seyler bulursun.Sana tavsiyem kendini ona daha fazla tanit.Aynen oldugun gibi her zaman.O da illaki daha fazla bir sey paylasicaktir.Cekinme cok eglenceli olur :)

7. normal sus be kadın der ağızının üstüne kürekle vurursun

ali.clay ve GDDR5 bunu beğendi.
  8. Sevgili ne demek ?

9. ya ben bile sevgilimle konuşurken sıkılmıyorum ama karşısında fazla konuşamıyorum ancak şu şekilde konuşuyorum telefonda onun beni konuşturması lazım biraz beni biraz gaza getirirse o şekilde konuşuyorum başka şekilde olmuyor benimde :ehe

10. benim Bi arkadaş var, yeni tanıştık. Yaz tatilinde beni sürekli arayıp durdu. Gece saat 3 de "naber kanka", tatildeyim havuzda yüzüyorum Bi bakıyorum arıyor. He bide kapatıp ben arıyorum onun bedavası yok. Sabahın köründe arıyor. Sonra akşam bianda arayıp kanka sizin oraya geldim nerdesin diyor. Kendiside taa 50 km ötede oturuyor. Habire arıyor habire arıyor. Artık arayınca açmamaya çalışıyorum. Daha içimdekileri söylemedim ama bir gun soyluyeceğim. Annem babamdan çok onun adı var listede

11. Bende konuşuyorum ama bizim konu bulamama gibi bir sorun yok mesela o konudan o konuya TÜRKİYENİN sorunları :ehe hava kara öyle zaman geçip gidiyor :ehe

Yüklüyor...
19/11/2018 - 03:44