Insan Sevgilisiyle Telefonda Konuşurken Sıkılırmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

• 28 Eylül 2013
  • 961 Okunma
  • 10 Cevap

1. 28 Eylül 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
    Sevgilimle telefonda konuşurken bi zaman sonra konu bulamaz olduk ve laf eveleyip gevelerken sıkıldım haliyle ? Bu benim sıkılmam sevgilimi sevmediğimimi gösterir yoksa normalmidir ?

Yazan: _OgUz

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 28 Eylül 2013 #2

Uhops

Uhops

Ben arkadaşımla konuşurken bile sıkılmam :) Zaten yaşın -19/18 ise sevgiliye hiç gerek yok :)

3. 29 Eylül 2013 #3

ali.clay

ali.clay
    Bence gayet normal. Biz skype tan görüntülüde konusuyoz. Goruntulude 20 dk bakstgmzı biliyom. Telefonla konusurkende genelde susuyoz 1 dk konusuyosak 5 dk susuyoz.
    Sevdiğin yanındaysa konuşmak gürültüden başka birsey değil ;)

4. 29 Eylül 2013 #4

burhankoxp22

burhankoxp22
    sıkılırsın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Eylül 2013
  5. 29 Eylül 2013 #5

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y
    gercektende insan bi süre sonra konuşacak birşey bulamıyor

6. 29 Eylül 2013 #6

sezaruyanik

sezaruyanik
    Bence kesinlikle normal.Fakat cok yakin arkadasinla surekli konusacak bir seyler bulursun.Sana tavsiyem kendini ona daha fazla tanit.Aynen oldugun gibi her zaman.O da illaki daha fazla bir sey paylasicaktir.Cekinme cok eglenceli olur :)

7. 29 Eylül 2013 #7

haydaravısyon

haydaravısyon
    normal sus be kadın der ağızının üstüne kürekle vurursun

ali.clay ve GDDR5 bunu beğendi.
  8. 1 Ekim 2013 #8

Pikkaccu

Pikkaccu
    Sevgili ne demek ?

9. 3 Ekim 2013 #9

muratalperr55

muratalperr55
    ya ben bile sevgilimle konuşurken sıkılmıyorum ama karşısında fazla konuşamıyorum ancak şu şekilde konuşuyorum telefonda onun beni konuşturması lazım biraz beni biraz gaza getirirse o şekilde konuşuyorum başka şekilde olmuyor benimde :ehe

10. 3 Ekim 2013 #10

BelaMonte

BelaMonte
    benim Bi arkadaş var, yeni tanıştık. Yaz tatilinde beni sürekli arayıp durdu. Gece saat 3 de "naber kanka", tatildeyim havuzda yüzüyorum Bi bakıyorum arıyor. He bide kapatıp ben arıyorum onun bedavası yok. Sabahın köründe arıyor. Sonra akşam bianda arayıp kanka sizin oraya geldim nerdesin diyor. Kendiside taa 50 km ötede oturuyor. Habire arıyor habire arıyor. Artık arayınca açmamaya çalışıyorum. Daha içimdekileri söylemedim ama bir gun soyluyeceğim. Annem babamdan çok onun adı var listede

11. 14 Ekim 2013 #11

by-pegasus

by-pegasus
    Bende konuşuyorum ama bizim konu bulamama gibi bir sorun yok mesela o konudan o konuya TÜRKİYENİN sorunları :ehe hava kara öyle zaman geçip gidiyor :ehe

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/07/2019 - 13:11