İnsan Büyüklüğünde örümcek Izi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
İnsan Büyüklüğünde örümcek Izi
İskoçya'da 330 milyon yıl önce yaşayan insan büyüklüğünde 6 bacaklı bir su örümceğinin ayak izleri bulundu.
<div align="center"></div>
İngiltere&#39;deki Sheffield Üniversitesi&#39;nden jeolog Martin Whyte, Nature dergisine yaptığı açıklamada, bulduğu izlerin 1.6 metreye 1 metre boyutlarında olduğunu söyledi.

Whyte, kendi bilgilerine göre örümceğin şimdiye kadar bulunan en büyük eklembacaklı olduğunu belirterek, nesli tükenmiş bu örümceğin farklı boyda en az 3 çift uzantısı olduğunu, hantal biçimde hareket etmesinin, yaratığın suyun dışında da yaşayabildiğini gösterdiğini ifade etti.

AA

cllgr

cllgr

Üye
vay be o ne öyle ne büyük bir örümcekmiş.

S1FR3K1R1C1

Üye
yuh one ya acaba halen warmıdır o örümceklerden enteresan

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Düşünsenize karşınızda..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hız sınırlarımı zorlardım heralde

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 1 2005, 05&#58;35 PM) [post=218919]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hız sınırlarımı zorlardım heralde
[/b][/quote]

korkudan sınır dışına kadar koşardım bende

hidayet

hidayet

Üye
çok enteresan karşılaşmak istemezdim doğrusu

jöly

Üye
böcek fobim olduğundan o tür yaratıklarla karşılaşmak istemem doğrusu&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;bu arada haberci bulduğun konular çok ilginç ve etkileyici tebrik ediyorum seni

oteb

Üye
Allah&#39;dan nesli tükenmiş, yoksa...

muraoyak

Üye
gerçekten ya of düşünsenize tarantuladan millet nasıl korkuyo bunu görseler bayılırlar herhalde

gerçekten ya of düşünsenize tarantuladan millet nasıl korkuyo bunu görseler bayılırlar herhalde

DefectoR

Ama o zamanın insanları da şimdiki gibi değillermiş onu da belirtmek isterim...

MagNum

MagNum

Üye
Ama oylesine devAsa bir yaratıkla karşılaşmak çok kötü olurdu

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Resim güzelmiş ödünçaldım..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
İyiki nesli tükenmiş yoksa bizim neslimiz tükenirdi.

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 1 2005, 07&#58;53 PM) [post=219066]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ama o zamanın insanları da şimdiki gibi değillermiş onu da belirtmek isterim...
[/b][/quote]

defector haklı. o zamanki insanlar çok değişiklermiş. hatta sitede yayınlanan o dev insan iskeletini gördünüz mü? eğer ki o iskelet doğruysa bu böcek gene ufak böcekmiş

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Enteresan

slayer

Üye
bi film vardı. Bir grup insan, kocaman örümceklerin yaşadığı adada mahsur kalıyorlardı... Komediydi...

Koyacan kutuya 2 tane insan 1 örümcek...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Dec 1 2005, 10&#58;44 PM) [post=219256]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
İyiki nesli tükenmiş yoksa bizim neslimiz tükenirdi.
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(slayer &#064; Dec 1 2005, 11&#58;56 PM) [post=219353]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bi film vardı. Bir grup insan, kocaman örümceklerin yaşadığı adada mahsur kalıyorlardı... Komediydi...

Koyacan kutuya 2 tane insan 1 örümcek...
[/b][/quote]
küçükken böyle bi film izlemiştim.sahneler hala gözümün önünde hatta avlarına(bu durumda zavallı insancıklar) onların gözüyle bakmıştık bir sahnede: kaleidoskop çeklinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...