İNİNAL kartimi paypal a bagliyamiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

İninal mi PayPal Nakit Kart mi?

• İninal

Kullanılan: 2 40.0%
  • PayPal Nakit Kart

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
büyük BEDO

büyük BEDO

Üye
    Konu Sahibi
İNİNAL kartimi paypal a bagliyamiyorum
Arkadaslar merhaba yakin zamanlarda ininal kart aldim fakat payala bagliyamiyorum acil yardim

StatTrak

Üye
paypala bağlama

ininal parayı daha hızlı yatırıyor paypal da daha tanındık ve gelişmiş ama sadelik ve hız istiyorsan ininal

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
paypala bağlama

ininal parayı daha hızlı yatırıyor paypal da daha tanındık ve gelişmiş ama sadelik ve hız istiyorsan ininal

ininal direkt olarak bir Mastercard projesi temelde.Paypalcard ise ininal baz alınarak yapılmış bir proje.Bilindikliği baz alıcaksak tabi ki Mastercard daha bilindik.

Paypalcardta durum nasildir bilmiyorum fakat ininalde PTTMatiklerden para yüklersen yüklemek için ek para almıyorlar ve 5 TL katları şeklinde yükleme yapabiliyorsun.

Paranı paypalda kullanmak istersen zaten paypal komisyon almiyor ininal dahil herhangi bir kredi, banka kartından para yükleme durumunda.Ben ininali öneririm bu yüzden, daha tecrubeli olmalari, yöntem kolaylıkları, evrenselliği ve müştei hizmetleri kalitesinden ötürü.Sorduğum soruya ya da yaşadığım probleme boş ya da geçiştirme cevap vermediler henüz müşteri hizmetlerinde.Hiç dakikalarca telefon başında da beklemedim.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Ben ininal kartımı paypal hesabıma başladım. Sen nasıl bir sorunla karşılaştın?

büyük BEDO

büyük BEDO

Üye
    Konu Sahibi
Bende baglayabildim faket paypal a bakiyom 0,0 tl yaziyo nasil paypal a para yatircam

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Paypal'e para aktarmana gerek yok. Paypal ödemesi yaparsın, para karttan çekilir.
Ancak ininal'de yurt dışı ödemelerinde %5 fazladan alıyor haberin olsun.

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Ben sorunsuz bir şekilde bağlayıp alışveriş yapmıştım :)

Üst Alt