İninal kart

Sponsorlu Bağlantılar

mzcoools

Üye
    Konu Sahibi
İninal kart
Dostlar bugün Migros tan ininal kart aldım ve içine 25 lira yüklettim ama kasiyer adımı soyadımı tc mi hepsini yanlış yazmış ve internetten aktive edeceğim zaman tc no uygun değildir falan diyor kazık yemiş gibi hissettim 30 ₺ boşa mı gitti yardım ederseniz

Yönetici tarafından düzenlendi:

byAndroid

byAndroid

Üye
Aldigin markete git ve kasiyerle konus ara bi yol bul. Bulamazsan ordan bi yetkiliye sikayet et

_RYUK_

_RYUK_

Üye
inial almak için kişisel bilgiler vermeye gerek yok ki.5 TL karşılığında kartı alıp istediğiniz tutarı yükleyip alışveriş yabikirsiniz.aldığınız yer kartı aktive etmeli

The SLayeR

The SLayeR

Üye
aynen bende ptt den 5 tl ye aldım herhangi bir isim kişisel bilgi vermedim kardeşim

byAndroid

byAndroid

Üye
Arkadaslar dogru soyluyor bende migrostan paypal aldim oyle bisey gerekmiyo sadece internetten karti actirdim ve sifremi aldim bu kadar

emz

emz

Üye
Yeni sistem de değişti o isim olayı. Artık istiyorlar. Eğer kendi adına başka kart varsa ondandır. Kasiyer alakası yok olayın. Ben hep yanlış veriyorum hep çalışıyor ;) Bugün tekrar dene olmazsa git bir sor. Yine olmazsa bir kart daha al içindekini ona bassınlar.

rainman3545

rainman3545

Üye
Passolig önyüklemeli kartımı mağazaya tanımlayabilirmiyim?