Ingiliz Bilim Insanları Dünya Dışı Yaşamın Kanıtını "yüzde 95" Buldu

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Ingiliz Bilim Insanları Dünya Dışı Yaşamın Kanıtını "yüzde 95" Buldu
Bir grup İngiliz bilim insanı uzayın derinliklerinden topladıkları bazı tuhaf partiküllerin, Dünya dışı canlı varlıkların kanıtı olduğunu açıkladı.

Uzmanların stratosferin 27 kilometre derinine gönderdiği balon üzerinde küçük biyolojik organizmalarla döndü.

Ekibin üyelerinden Profesör Milton Wainwright, Independent'a yaptığı açıklamada bu organizmaların dünya kaynaklı olmadığına "yüzde 95 emin" olduğunu söyledi.

Wainwright, "Bilimin elindeki tüm bilgiler bize bunların uzaydan geldiğini söylüyor. Bu canlıların bu kadar yükseğe çıkmasının başka bir yolu yok. Fizik bilgimiz bize bunların yukarıdan aşağı geldiğini gösteriyor" dedi.

• Beğen
Tepkiler: neonxx, AHMED... ve Pikkaccu

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Gelsin o da gelsinHaber için teşekkürler :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederim

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
biz uzaya adam gönderince bilimsel araştırma oluyor onlar gönderince istila oluyor ne biçim iş anlamadım :ehe

• Beğen
Tepkiler: neonxx ve AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
:zuhaha:

Samet.25

yakinda yasar ordada insan ve hic sasirmam teknoloji cok acayip bi yere geldi 10 20 sene sonrasini dusunemiyom ama asil beni korkutan millet bunlari yaparken biz hala boyle mi kalacaz ?

burhankoxp22

Üye
adamlar bakteri felan buluyor dünya dışı yaşam felan diyorlar :D dünya dışı bu şekilde bakteri her neyse bu tür canlılar elbette vardır . bize akıllı bir tür varmı onu söyle sen ve canlısını bulup getirsinler sonra haber yapsınlar :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
uzayda bakterimi var?

burhankoxp22

Üye
partiküllerin içinde yani türkçe konuşuyoruz anlamayacak kadar türkçesi muallim bir kişilik mi sordu bu soruyu bana ? nağme yapmanın anlamı varmı gardaş :-D

Üst Alt