[INFOTECH] SkyFiles Pro v1.2.1 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[INFOTECH] SkyFiles Pro v1.2.1 S^3 Anna Belle Signed

SkyFiles Pro Symbian ve MeeGo akıllı telefonlar için SkyDrive istemcisi. Kolayca yüklemek ve SkyDrive için resim, fotoğraf, video ve belgeleri indirin. Pro sürümü, üç görünüm, çoklu dil desteği, kopyalama tüm dosya türlerini bir yükleme, küçük hareket, aynı zamanda parola tasarruf destekledi. Sadece her iki sekmede (Telefon hafızası ve SkyDrive) üzerindeki kaynak ve hedef klasör seçin ve Yükle tıklayın ya da düğmesine yükleyin. Dosyayı açmak için dokunun çift.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Dragot1966

Üye
Yaklaşık 3 haftadır bu program hata veriyor. Giriş yapamıyorum. Sebebi konusunda bilgisi olan var mı? Benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı? Problem yaşamayalım diye pro versiyonunu aldık, problem yaşıyoruz..

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ellerin Dert Görmesin Abi Teşekkürler Çok Şükür Çıktı Şu Proğram

- - - Eklendi - - -

Denedim Sonuç Başarılı

serbest888

serbest888

Üye
Yaklaşık 3 haftadır bu program hata veriyor. Giriş yapamıyorum. Sebebi konusunda bilgisi olan var mı? Benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı? Problem yaşamayalım diye pro versiyonunu aldık, problem yaşıyoruz..
dostum bendede aynı problem vardı 1.02 yüklüydü bunu yükledim az önce denedim süper çalışıyor.Yeni versiyonu yüklersen sorunu çözersin diye düşünüyorum

Üst Alt