indirmeden video izlemenin yolu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
indirmeden video izlemenin yolu
Merhabalar Belle c6.01 için apple iphone'daki gibi indirmeden video izlemek mümkün müdür? Bunu gerçekleştirecek bir yazılım bilen olup da paylaşırsa sevinirim?

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
indirerek izlemesi daha iyi takılma sorunu olmaz yani

asigsasi

asigsasi

Üye
alacak sın wp8 li bi telefon internetteki tüm videoları takılmadan izleyecek sin :D

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
najanaja

najanaja

Üye
o iş proyla deil sadece tarayıcıyla ilgili N8 de bütün sitelerden açıyo videoları. demek ki c6 nın tarayıcısında flash desteği sağlam deil bu konuda yapabileceğin bişey yok çünkü s3 için olan tarayıcı prolarının hiçbirinde flash desteği yok bi zamanlar skyfire vardı o destekliyodu on numara bi tarayıcıydı oda s3 te türkiyede kullanılması yasaklandı zaten güzel bişey oldumu bize yasak olur hep :kop:

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
o iş proyla deil sadece tarayıcıyla ilgili N8 de bütün sitelerden açıyo videoları. demek ki c6 nın tarayıcısında flash desteği sağlam deil bu konuda yapabileceğin bişey yok çünkü s3 için olan tarayıcı prolarının hiçbirinde flash desteği yok bi zamanlar skyfire vardı o destekliyodu on numara bi tarayıcıydı oda s3 te türkiyede kullanılması yasaklandı zaten güzel bişey oldumu bize yasak olur hep :kop:

peki tarayıcıya flash ekleyebilir miyiz veya flash destekli başka bir program bulabilir miyiz?

najanaja

najanaja

Üye
peki tarayıcıya flash ekleyebilir miyiz veya flash destekli başka bir program bulabilir miyiz?

hayır kardeşim zaten tarayıcı dedğin s3 te en sağlam opera var onda bile yok flash desteği bide ucweb browser var onda da yok ve sonradan flash eklenemiyo bunların dışındaki tarayıcılar zaten hepten dandik :) onun için yapabileceğin bişey olduğunu sanmıyorum çünkü sorunun kesinlikle tarayıcı s3 için başka bi yöntem olduğunuda sanmıyorum tabi bunlar benim bilgim sadece :) belkide bilgim dışında bişeyler vardır bilemiyorum.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bilgisayar kasarken telefondan ne bekliyoruzki :hmmm

LightMirroR

LightMirroR

Üye
telefonda tarayıcıda youtube'u pc görünümüne alınca oluyor

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi

hayır kardeşim zaten tarayıcı dedğin s3 te en sağlam opera var onda bile yok flash desteği bide ucweb browser var onda da yok ve sonradan flash eklenemiyo bunların dışındaki tarayıcılar zaten hepten dandik :) onun için yapabileceğin bişey olduğunu sanmıyorum çünkü sorunun kesinlikle tarayıcı s3 için başka bi yöntem olduğunuda sanmıyorum tabi bunlar benim bilgim sadece :) belkide bilgim dışında bişeyler vardır bilemiyorum.

Eyvallah Sağ olasın usta, biz yine operayla indirip izlemeye devam edeceğiz :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Html 5 destekli sitelerden izlersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...