İndirdiğim videolar telefon hafızasına gidiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chucky35tr

Üye
    Konu Sahibi
İndirdiğim videolar telefon hafızasına gidiyor.
Merhaba arkadaşlar,
Telefona hafıza kartını takmadan önce Youtube Downloader programıyla indirdiğim videolar telefonun depo hafızasına kaydediliyordu. ( Nokia 603 telefonum. ) Hafıza kartını taktıktan sonra videolar C'ye yani telefonun kendi hafızasına kaydediliyor. Youtube Downloader ve telefondan indirdiğim dosya vs. herşeyin Hafıza kartına ( F'ye ) indirmesini nasıl ayarlayabilirim? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

hsno7

hsno7

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Telefona hafıza kartını takmadan önce Youtube Downloader programıyla indirdiğim videolar telefonun depo hafızasına kaydediliyordu. ( Nokia 603 telefonum. ) Hafıza kartını taktıktan sonra videolar C'ye yani telefonun kendi hafızasına kaydediliyor. Youtube Downloader ve telefondan indirdiğim dosya vs. herşeyin Hafıza kartına ( F'ye ) indirmesini nasıl ayarlayabilirim? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
programı sil hafıza kartını tak öyle yükle

1mNeverLose

1mNeverLose

Üye
programı sil hafıza kartını tak öyle yükle
Hafıza kartı takılı silip kuruyorum gene aynı durum. :S

- - - Eklendi - - -

Programı buradan indirip Hafıza kartına kuruyorum, yinede telefonun kendi hafızasına indiriyor. YOk mu yardım edicek ya?
İllaha konuyu bilerek yanlış yerlere mi açmak lazım milletin bakması için :S

asigsasi

asigsasi

Üye
hangi youtube downloader kullanıyorsan ayarları na bak benim kullandığım dan bi resim

selonuri

Üye
bende var karta kaydediyor garip valla

1mNeverLose

1mNeverLose

Üye
Arkadaşlar sorun hala düzelmedi. Yardım edebilecek yok mu ya?

- - - Eklendi - - -

Hafıza kartını çıkarıp telefonu kapattım. Takıp tekrar açtım. Bu seferde indirdiğim dosyalar telefonun Depo Hafızasına gidiyor. Hafıza kartına indirmiyor yine. :( Nasıl yapabilirim yok mu bir çözümü ?

1mNeverLose

1mNeverLose

Üye
Alışmışım o programa, taktım bi kere nedeni nedir acaba. :)

Bi yandan da X-Plore koyduğum şifreyi unuttum onla cebelleşiyorum. :D

X-Plore unuttuğum şifreyi kaldırmanın format/biçimlendirme harici bi yolu var mı ?

asigsasi

asigsasi

Üye
kaldır yeniden yükle

• Beğen
Tepkiler: 1mNeverLose
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt