incisözlük - illuminati ilişkisi

Sponsorlu Bağlantılar

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
incisözlük - illuminati ilişkisi
Öncelikle illuminati nedir bilmiyorsanız bı konuyu inceleyin:
http://www.maxicep.com/konu-disi/uy...nluk-deccalizm-siyonizm-ve-dahasi-502887.html

Not: İncisözlük'ten alıntıdır.

sizce bir sene içersin de bir sözlük nasıl olur da bu kadar duyulur? lady gaga, rihanna nasıl meşhur olduysa inci sözlük de aynı şekil de oldu.sözlük ufak eylemler ile işe başladı .

ufak ayrıntılarla başlıyorum ; eskiler bilir,bi ara takılırken sözlükte bir yazar gelmişti."gelecekten geliyorum, inci sözlük iyi şeyler yapacak, siyasete atılacak. çok ses getirecek şeyler yapacak" demişti.
aslında gelecekten gelmedi,bu türkiye için hazırlanmış ufak bir kaos projesi. ortalığı karıştırmak için.
(bkz:taksimde sık sık yapılan eylemler)

ve daha 3-4 ay önce sanırım, sözlükten biri depremden 2 gün önce deprem olacak demişti. haarp projesini bilen türk masonlar var.

illuminati tarikanın sembolü olarak piramit göz bilinir "01051776" bu sayıyı yazınca çıkardı..ama artık bu çıkmıyor, çünkü deşifre olmak istemiyor inci sözlük. anarşistmiş gibi davranmaya çalışıyo.

diğer illuminati tarikatı sembolünün ne olduğunu biliyor musunuz?
tahmin edin. neyse söylim, baykuş.baykuş size tanıdık geliyor mu?

cevahir olayına gelince, ufak çaplı bir kaos yaratılmak istendi
siyonistler, masonlar... dünya da kaos yaratmak için elinden geleni yapıyorlar, çünki kaos ortamı olunca dünyaya "deccal" ineceğine inanırlar.bu onların peygamberidir. şeytan ise tanrıları.

bilirsiniz illuminati göz sembolünü her gördüğü yere koyuyor..
google görsellere "illuminati göz" yazın çıkacaktır zaten.
evet,incinin haber sitesi.girin bakalım banner nasıl bişey.

bu siteye girdiğimizde,google chrome kullannalar iyi baksın.yukarıda ufak simge olarak "st" yazısı var."satan" yani şeytan demek beyler.

incinin yakın arkadaşı(mason arkadaşı) inci serkan'ı biraz ele vermiş.
(bkz: )
inci yazarak piramit çizmiş arkadaşımız. acaba neden?

başlık yazan text kutusunun hemen altında boş yere tıklayıp mouseyi aşağı doğru kaydırdığınız da aynen şöyle bir yazı var.
"inci sözlük sevgidir. daniel bernoulli'nin, max planck'in torunları için matematik resim yapmak gibidir. inci sözlük boş bir tuvaldir resim yapmak isteyene."
max planck bir illuminati tarikati üyesidir.

sözlükte neden birinci, ikinci nesiller 3 ve 4.nesillere saldırıyor. hakaret ediyor?
bunu başlatan kişinin inci olduğunu biliyor muydunuz?
burda bile var birbirine düşürmece.

eskiden olan bitenden saldırılar düzenlendiğinde hep ayın 11inde olurdu.şimdi olan bitene tıklayın 303.sayfaya gelin. ayın 11ini göreceksiniz ve tek bir kişi olan bitene yazmışkim? inci yazmış.ne yazmış bakın bakalım.

moderasyon bu başlığı görmüyormuş gibi yapıyor. silmeleri lazım ama eminim silerlerse bir çok kişi gerçeği anlayacak ve sözlüğü bırakacak.

onu bırakalım,bi ara sözlükte bu başlığı başkası açtı. anlatmaya başladı ki,servere saldırı mı var dendi bişey dendi.ve bir süre sözlüğe girilemedi. tekrar açıldığında eski girilen entryler silindi.bir çok entryniz kayboldu, hatırlıyorsunuz de mi?ilk zamanlar yazdığımız entryler gitmedi ama, sadece o döneminkiler gitti. acayip de mi?

• Beğen
Tepkiler: ebuş...

fahreneit

Üye
onu bilmem ama inci yazalarından biri bu konuyla bayağı ilgileniyor blogu da var, nicki vermek yasak değilse veriyim blogunun linkini de, bilen bilir bayağı araştırmaları var bu konuda. sen kesin bilirsin.

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
hayır bilmiyorum versene bakalım

fahreneit

Üye
biraz küfürlü konuşuyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'
PureFood

PureFood

Üye
biraz küfürlü konuşuyor :ehe

SBS'ye giren birinin bunu yazacağı saçmalık.
İnanılmaz yazılar yazmış ve devam ediyorum okumaya okuycam hepsini.

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
akp ve erdoğan hariç yazdığı herşeye katılıyorum :oke:
ayrıca ateist galiba

PureFood

PureFood

Üye
Ben yazdığı herşeye katılıyorum.
Helal olsun yazana.

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
"merhaba kaynatasızlar"
bu nasıl bir selamlamadır yahu :d:
diğerlerine hiç girmiyorum :D

fireman87

fireman87

Üye
Peh.. Ateistler müslümanlığı bu kadar araştırmamıştır.

Nokta

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
illuminati dan brownun melekler ve eytanlar kitabın geçiyordu

St10

Üye
bahsettiğiniz yaz

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
mangdaşire

mangdaşire

Üye
"inci sözlük sevgidir. daniel bernoulli'nin, max planck'in torunları için matematik resim yapmak gibidir. inci sözlük boş bir tuvaldir resim yapmak isteyene."
bu facebooktaki sayfasında da yazıyordu.

St10

Üye
ben burdan almıştım ama silmişler

onun entry si silindi

----------Eklendi @ 15:22:21 ---------- Yazıldı @ 15:21:07 ----------

ve ardından ahmetabininaradedigipolis adlı yazara resimdeki mesaj geldi

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'

spawn92

Üye
ateist olduğunu nereden anladınız akp ve tayyip'i elestirmesinden mi adamın yazdıklarının hepsi doğru işinize gelmedi zannedersem

Üst Alt