imzalar hakkında bilgiye ihtiyacım var yardım pls

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
imzalar hakkında bilgiye ihtiyacım var yardım pls
imzalar hakkında bilgiye ihtiyacım var yardım pls boyutları ve içerikleri nasıl olacak yani neler yasak desem daha dogru olur imzalarım kural dısı die siliniyorda:((

POWER

POWER

Üye
Forum kuralları madde 4
4-İMZA ALANLARINDA forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz. İmzaya eklenecek içerikler ilgili olarak; 3 resimden fazla ve 120x600px'den büyük resim , 7satırdan uzun metin eklenemez.

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
neden benim imzaların gümledini şimdi anladım büyük oldu için:(( neyse bende küçüklerini yaparım

POWER

POWER

Üye
Kurallar çerçevesinde imza hazırlarsan silinmez oldumu dostum...

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
tmmdır zaten sıkılmıştım

POWER

POWER

Üye
Dostum neyden sıkılmıştın?

Ozan

Ozan

Admin
İmzalar çok rahatsızlık vermiyorsa tam tamına kurala baglı kalarak direk müdehale etmiyoruz zaten yani örnegin akula nın imzası baska bir üyeye yada siteye rahatsızlık verecek düzeyde degil ve maxicep yazıyor zaten

kurt bey

kurt bey

Üye
imzalar sşyasi içerikli olmamalıdır

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
avaatarımdaki imzanın hareketlisini yapmıştım geçen güm baska bir pc,den baktım silinmiş kendi kendime herhalde benim pcden kaynaklanıyo tekrar yükledim bu sefer bütün imzalarım silinmiş kuraldışı imza yazıyodu stenin imzalar konusundaki yasaklarını bilmiyordum (boyutları gibi)diger stelerde ticari linkler taraftarlinleri ve siyasi linklerin verilmesinin yasak oldugunu biliyorum sadece boyutlar konusunda bi bilgim olmadıgı çin bu konuyu acmıştım yardımlarınız için tesekkür ederim:) power sıkılma konusuna gelince ,imzalarımdan sıkılmıştım yanlış anlasılma olmasın ben maxicep'i seviyorum normalde hiç bi foruma bu kadar cok konuda ne yardım istedim ne de yardım ettim tabiki buda yanlış anlasılması:D ben biraz anti sosyal kişiyim sadec ve sadece maxicebe paylasımlar acıyorum sömürücü degil paylasımcı olmaya calışıyorum yarıdmlar için tekrar tesekkür edrim

UndeRqRo.uNd

Üye
avaatarımdaki imzanın hareketlisini yapmıştım geçen güm baska bir pc,den baktım silinmiş kendi kendime herhalde benim pcden kaynaklanıyo tekrar yükledim bu sefer bütün imzalarım silinmiş kuraldışı imza yazıyodu stenin imzalar konusundaki yasaklarını bilmiyordum (boyutları gibi)diger stelerde ticari linkler taraftarlinleri ve siyasi linklerin verilmesinin yasak oldugunu biliyorum sadece boyutlar konusunda bi bilgim olmadıgı çin bu konuyu acmıştım yardımlarınız için tesekkür ederim:) power sıkılma konusuna gelince ,imzalarımdan sıkılmıştım yanlış anlasılma olmasın ben maxicep'i seviyorum normalde hiç bi foruma bu kadar cok konuda ne yardım istedim ne de yardım ettim tabiki buda yanlış anlasılması:D ben biraz anti sosyal kişiyim sadec ve sadece maxicebe paylasımlar acıyorum sömürücü degil paylasımcı olmaya calışıyorum yarıdmlar için tekrar tesekkür edrim

Sorununu paylaşarak çözüme ulaştığın için teşekkürler akula .
İmzaların biraz devasa boyutlardaydı ve uygun olması gerekiyordu bu yüzden 2 kere müdahale etmek zorunda kaldım.
Ayrıca paylaşımlar da sosyalleşme araçlarıdır neden kendini antisosyal yaptın yav, ne güzel sosyaliz burada :)

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
sadece maxi için sosyalim:D geri bi cok stede bilgi paylasımın ne demek oldugunu bilmiyolar onun için sadece burada paylasıyorumya:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt